Skocz do zawartości

Sapphire 7970 psuje sie ?


Recommended Posts

Witam,nie dawno kupilem Sapphira 7970 dual,pojawił sie problem mianowicie wiatraki ocieraja o obudowe jest to słyszalne oraz drażniące natomiast jeden z wiatraków dodatkowo gdy zaczna kręcić sie szybciej cały czas sam sie stopuje do powolnych obrotów. Czy jest możliwość naprawy tego ? Proszę o pomoc

 

dodam że grafika w obciążeniu grzeje sie do 82 stopni

Edytowane przez lot93
Link to post
Share on other sites

miałem tą grafike i temp.jest całkiem normalna,karta jest bardzo głośna w stresie,masz na myśli dualX ?masz wersje po fabrycznym OC>?

ściąg obudowe odrazu przesmaruj rdzenie i załóż spowrotem,może ktoś wcześniej źle coś założył.Jeśli nie pomoże to :

1.gdzie kupiłeś i czy masz możliwość zwrotu?

2.zakupić chłodzenie osobne,wydajne i w miare tanie : "http://allegro.pl/gelid-icy-vision-a-gc-vga02-02-i4496095908.html"

Edytowane przez decrypterie
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7
Czy jest możliwość naprawy tego ?

tia wymień na nowe

 

 

,pojawił sie problem mianowicie wiatraki ocieraja o obudowe

chyba sie rozciągnęły :P

 

Niekompetencja // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

dualx nie po oc,kupilem poprze olx  :( wroblem w tym że wiatraki sa tak jak by ,,luźne" i kręcą sie jak frisbee  :/  gdy kreca sie wolno nic nie slychać ale powyżej 35% słychać tak gdy by ktoś wsadzał w nie długopis.

 

@Niuniek7 
Mam sie śmiać czy coś ? 

Edytowane przez lot93
Link to post
Share on other sites

dualx nie po oc,kupilem poprze olx  :( wroblem w tym że wiatraki sa tak jak by ,,luźne" i kręcą sie jak frisbee  :/  gdy kreca sie wolno nic nie slychać ale powyżej 35% słychać tak gdy by ktoś wsadzał w nie długopis.

 

ustaw na sztywno wiatraki do 35%,miałem taką samą karte i ustawione miałem na 40% bo potem szum był nie do zniesienia,pograj troche i po obserwuj tempy.Ja pamiętam jak robiłem testy to przy wentylatorach na 40% a np 60% była taka sama temp a jedynie hałas większy.

Wiesz coś na temat gwarancji tej karty?

Jak nie to wysłałem Ci link do chłodzenia,nowe na gwarancji.Upewnij się tylko że podejdzie do sapphire.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...