Skocz do zawartości

PS4 i pytania początkującego


Recommended Posts

witam ps4 to moja pierwsza konsola i nie bardzo się jeszcze orientuję w tym wszystkim więc mam parę pytań:

 

 

1. jak zainstalować gre na ps4 (mam the last of as) ale chciał bym ją zainstalować żeby cały czas z płyty nie korzystać  ??

 

2. ile czasu ładować pada (2-4h) ??

 

3.czy da się użyć nieoryginalnego pada do ps4 ??

 

4. jak ustawić żeby dźwięk cały czas leciał z głośniczka w padzie ??

 

 

 

 

 

 

dzięki

Link to post
Share on other sites

Niestety nawet po zainstalowaniu gra musi być w napędzie a szkoda bo się niszczy przez to płyta od ciągłego wkładania i wyjmowania , no chyba że ktoś gra tylko w jedną gre cały czas %-)

Co?!?! To nie ps2 fat gdzie rysował laser płyty. Ja mam jedną zniszczoną płytę (przez pudełko) resztę w stanie idealnym (ale ostatnio brat się do nich dobrał :unsure: i 2 mam porysowane)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety nawet po zainstalowaniu gra musi być w napędzie a szkoda bo się niszczy przez to płyta od ciągłego wkładania i wyjmowania , no chyba że ktoś gra tylko w jedną gre cały czas %-)

Bez przesady, płyta się tak bardzo nie niszczy, chyba że wkładałbyś ją z 500 razy. Ale fakt, czasem może się zarysować, szczególnie jak poruszysz konsolą podczas pracy napędu. Zużywa się natomiast sam laser i to jest fakt. Dziwne, że w dobie dużych dysków płyta musi siedzieć w napędzie.

Link to post
Share on other sites
Dziwne, że w dobie dużych dysków płyta musi siedzieć w napędzie.

 

Dziwne ??!!??  :roll:

Teraz pomyśl na jakiej zasadzie konsola by miała sprawdzać legalność gry ? 

Zgrywasz grę na dysk - pożyczasz koledze który robi tak samo on następnemu i tak dalej i tak dalej - każdy by miał wtedy grę na dysku i by z niej korzystał - bezsens totalny dla producenta

 

 

 

Zużywa się natomiast sam laser i to jest fakt

 

 

Keeee ??  :roll:

Z Faktem to ma zero wspólnego...

Płyta jak siedzi w napędzie to laser chodzi tylko przez max pierwsze  5 minut p o sprawdzeniu legalności gry - później PS4 zatrzymuje płytę i wyłącza laser wiec nic się tu nie zużywa - tak samo jest w starym  X360 jak zgrasz grę na HDD i większość gier na PS3

masz wogóle styczność z konsolą,że takich podstawowych spraw nie wiesz ? przecież to słychać zawsze , że konsola po chwili napęd wyłącza bo każda gra instaluje się w tle z pierwszym uruchomieniem na HDD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...