Skocz do zawartości

Felerne karty Palit GeForce GTX 460


Recommended Posts

CZIZAZ!

Bez nerwów.

Na allegro są dostępne za 1400

 

Po drugie nie rozumiem co ma do tego dostępność. Gdyby taka cena była w jednym dwóch sklepach, to można by było to zrzucić na garb błędu w systemie (tak już bywało) Ale to chyba nie jest zbieg okoliczności. Zresztą to że kart już nie ma na stanie wydaję się normalne przy takich cenach.

Tak na allegro jest za 1400

 

Ale sprawdz na litosc boską w skąpcu tam gdzie są ceny ponizej 1400 to takiej karty nie ma.

 

Znowu jakis bug.

 

PS. Zdradze wam ze za 2 tygodnie na allegro będzie GTX480 OEM z chlodzeniem niereferencyjnym tylko jeszcze wybadam u guscia jaka cena.

Zamierzam 2 sztuki kupic. Karty sprowadzane zza granicy.

Link to post
Share on other sites

nie ma u nas w sprzedaży chłodzenia na gtx470/480, widział ktoś wogóle w sprzedaży niereferencyjne karty z tej serii (u nas)? Dobra przewiewna obudowa zalatwi tyle że będzie jeszcze głośniej (dodtkowe wentyle) a to co będzie wylatywało z kompa będzie bardzo cieplutkie.

Uno, Wiesz że hałas się nie kumuluje? tzn. jak słyszysz karte to wiatraków słyszeć nie bedziesz, a to dlaczego? Bo karta zagłuszy je, po za tym dobre wentyle dzieki którym zaoszczędzisz na tańszej karcie 40zł i ciche.

Dos. Hałas i temperatury maksymalne są przy maksymalnym obciążeniu, Furmark etc. Nie bedziesz obciążać karty maksymalnie, nie bedziesz miał głośnej i gorącej. Oczywiście po przesiadce bedzie głośniejsza od poprzedniczki, jednak w spoczynku jest jedną z cichszych kart, widziałeś testy? a w grach gdzie zaczyna hałasować gra sie raczej z nagłośnieniem.

tres. taka wydajność w tej cenie jest jak najbardziej opłacalna, moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

O ile się orientuję część naszych forumowiczów kupiła, najdalej 3 miesiące temu 480tki za ponad 2 tys. Moje kondolencje.

Rozumiem, ze jak Ty kupujesz jakis produkt za tysiac zlotych to oczekujesz ze po 3 miesiacach czasu bedzie wart 1.500 PLN?

Link to post
Share on other sites

No ale trzeba przyznać, że w przypadku pierwszych GTXów, to się zrobił niezły psikus z tymi cenami :P Ja tez składam kondolencje.

No coz, ja swoja karte musialem kupic wtedy kiedy ja zakupilem, wyboru zbytniego nie mialem :D

Poza tym co za wielka roznica, cena z 2000 na 1700 w ciagu trzech miesiecy, to jest cos czego oczekiwalem.

Link to post
Share on other sites

No ale trzeba przyznać, że w przypadku pierwszych GTXów, to się zrobił niezły psikus z tymi cenami :P Ja tez składam kondolencje.

No coz, ja swoja karte musialem kupic wtedy kiedy ja zakupilem, wyboru zbytniego nie mialem :P

Poza tym co za wielka roznica, cena z 2000 na 1700 w ciagu trzech miesiecy, to jest cos czego oczekiwalem.

Poprawka z 2000 do 1400. :D

Link to post
Share on other sites

Dziś 4 sztuki na Allegro były. Gwara itp itd pełen komplet za 1369 zł

Ale ja nie mowie o allegro, na allegro to i ja sobie wystawic moge za 300 PLN, i co wtedy Hookie? Wszyscy powiedza ze cena spadla do 300 PLN? :lol:

 

Pokaz sklep w ktorym karta jest dostepna i ma taka cene :o

http://techplanet.pl/index.php?gk=0&k=8 ... ltr=szukaj

 

troche drożej ale mozna sie targować

2% z tej ceny to nadal nie za wiele :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...