Skocz do zawartości

Wybór podkładki pod mysz(cena bez ograniczeń)


Recommended Posts

Witam

Poszukuję twardej podkładki pod mysz (Genius Gila) z sensorem avago ADNS-9800,lecz moje wymagania są dość specyficzne, ponieważ może ona mieć maksymalnie 250 mm szerokości. Liczę na pomoc od was i z góry serdecznie dziękuję.


Witam

Poszukuję twardej podkładki pod mysz (Genius Gila) z sensorem avago ADNS-9800,lecz moje wymagania są dość specyficzne, ponieważ może ona mieć maksymalnie 250 mm szerokości. Liczę na pomoc od was i z góry serdecznie dziękuję.

Witam ponownie doszła jedna możliwość że może to być podkładka materiałowa jak i twarda ważne jest aby miała wymiary albo do 250mm szerokości albo 740-750mm.

Edytowane przez FakeNoMe
Link to post
Share on other sites

W takim razie lepiej wziąć twardą podkładkę, ewentualnie wymienione wyżej Taito, które radzi sobie bardz dobrze z laserami, w razie kłopotów zmniejszysz DPI do 2000.

 

Możesz rozejrzeć się też za Steelseries 4HD / 9HD, przy czym jest to plastikowa podkładka ---> dużo szybsza.

Link to post
Share on other sites

W takim razie lepiej wziąć twardą podkładkę, ewentualnie wymienione wyżej Taito, które radzi sobie bardz dobrze z laserami, w razie kłopotów zmniejszysz DPI do 2000.

 

Możesz rozejrzeć się też za Steelseries 4HD / 9HD, przy czym jest to plastikowa podkładka ---> dużo szybsza.

A wiesz może czy będzie w Polsce dostępna podkładka Steelseries 3HD, ponieważ wymiarami pasuje do moich wymagań i jest to chyba ta sama podkładka co 4HD/9HD?

Witam ponownie

Aktualnie rozmyślam nad kupnem:

-Razer Manticor

-Roccat Alumic

Jak myślicie, która podkładka będzie lepsza?(Wiem, że podkładki aluminiowe  są bardzo szybkie, a jak się sprawdza strona control w roccacie?)

Link to post
Share on other sites

Hmm to może w takim razie mógłbyś prosić abyś podał przykład jakiejś dobrej plastikowej podkładki? Był bym bardzo wdzięczny.

(DPI i sensor jakiego używam jest podany w moich postach powyżej). Fajnie by było gdyby była cienka, ponieważ aby nie przeszkadzała mojej klawiaturze bo na nią i podkładkę mam tylko około 76 cm 

PS. Wielki test podkładek na pcf przeczytałem i wydaje mi się, że razer sphex jest dosyć okey tylko przeraża mnie stwierdzenie, że przeciętnie działa z sensorami laserowymi.Myślę też nad Natec Genesis M55 w tym teście jest napisane, że to najlepsza podkładka pod mysz laserową,lecz ma aż 2,3mm grubości i teraz pytanie. Czy jak wsunę część podkładki pod klawiaturę bezie wyczuwalna nierówność?(dot.razer sphex i m55)(Klawiatura to CM Storm Trigger-Z)

Edytowane przez FakeNoMe
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...