Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Cenega:

(VEGAS PACK )

2 Eksluzywne samochody (Krążowniki szos)

Unikatowy pakiet ubrań

 

Ultima

dostajesz losowo jeden z pakietów:

Vegas pack

War Hero Pack: Pakiet dwóch pojazdów wojskowych i wojskowej odzieży.

Renegade Pack: Sportowe auto i potężny hot rod, a do tego odjazdowe skóry do założenia przez głównego bohatera.

Geaser Pack: To pakiet przede wszystkim o szybkości. Dwa nowe hot-rody, a do tego skórzana kurtka i ciężkie buty, nadadzą Vito odpowiedniego stylu.

 

Dalej nie chciało mi się szukać

Link to post
Share on other sites

Fajne ale sa minusy:

 

- ciemny monitor po wyjściu z gry (coś tam widać ale trzeba restartować), przy tab + alt ok (catalysty 10.7a/radeon4890)

 

- samochody w trybie symulacji jeżdzą mniej realistycznie niż w trybie normal (generalnie sterowanie bardzo przypomina te z mafii 1, nie jest tragicznie, jest tak sobie)

 

- wkurza mnie ten wielki celownik/ krzyżyk przy strzelaniu, nie mozna go zmniejszyc - strasznie konsolowo to wygląda (ale same efekty odrzutu/strzału są ok)

Link to post
Share on other sites

mam taki problem, że gra wydaje się zamazana czy rozmyta. Gdy poruszam się pojazdem nabiera obraz odpowiedniej ostrości, a o przyciemnionym ekranie, to już co nie którzy wiedzą :)

 

Ctrl+Alt+Del =u mnie pomogło przy kalibracji ekranu.

Link to post
Share on other sites

Śliczne auta i całkiem ładna grafika. Fajnie że auta można tuningować, stają się mocniejsze. Niestety włączenie AA dość mocno zmniejsza framerate, bez AA nie ma znaczących spadków z 60fps. Syfexu :) nie włączam nie mam dwóch suszarek w kompie (ani nawet jednej). Jak kiedyś wymyslą/zrobią chłodne i ciche fermi 2 to oczywiście nie omieszkam właczyć.

Link to post
Share on other sites

Wszystko na max, bez AA i APEX też na Wysokie i w 1920x1080 miałem koło 10FPS na moim Athlonku, to lepiej niż w NFS Shift w 640x480 i low :)

 

 

E:

hahah mam

Czas zatrzymuje się na 9:59! :)

http://filebeam.com/16c96e23916bdc64067360d199dcc3c5

 

Działa 100% testowane by me :D

Avast wykrywa niby wirusa, za to KIS 2010 nic nie wykrył, także można ściągać

Link to post
Share on other sites

A nie mogłem się powstrzymać, ciekawość była silniejsza.

 

Od razu poczułem się jak w domu. Urzeka świetnie oddany klimat lat 50tych.

Sterowanie dla mnie super, grafika śliczna.

 

Odpaliłem benchmarka i jakoś cudownie nie jest, ale nie ma też powodów do narzekania.

 

1680x1050 wszystko na full bez APEX = średnia 46fps

1680x1050 wszystko na full bez APEX bez AA= średnia 58 fps

 

Z ciekawości ustawiłem APEX na medium i średniia wyszła około 17 fps :pajac:

 

Może jestem ślepy, ale oprócz tego, że odłamki gruzu, szkła i drewna zostawały na podłodze (zamiast zniknąć) nie zauważyłem żadnej różnicy.

 

Aha i co do ciemnego ekranu:

Można się wylogować i zalogować (działa)

Ale prościej jest włączyć po prostu inną grę na chwile (też działa)

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem demo, ale szczerze to spodziewałem się więcej po tej grze. Jak na razie wypada słabo w porównaniu do GTAIV, ale mam nadzieje, że to się zmieni jak wyjdzie pełna wersja.

Co mi się spodobało to optymalizacja. Byłem zaskoczony, że mogę bez problemu pograć sobie na najwyższych detalach, a grafika jest ładna, ale bez rewelacji.

Potem uruchomiłem sobie tego PhysXa(twórcy powinni być wieszani za tego typu praktyki) i nawet dało rade grać. Ciekaw jestem czy można płynnie grać z tym badziewiem na najmocniejszych radkach :pajac:.

Link to post
Share on other sites

Więcej jeszcze nie odkryłem.

W jednym z sklepów odzieżowych. Na ladzie

 

Panie mogły by być mniej współczesne, ale i tak nie jest źle. Dobrze, że nie wyjęli króliczków prosto z playboya 2010.

 

Nie zastanawia was, że można odpalić fizykę na radeonach? Nie jestem specem od fizyksów, ale myślałem, że to opcja dostępna tylko na Nv.

To jak to w końcu jest?

Link to post
Share on other sites

U mnie ze wszystkimi włączonymi bajerami(oprócz syfiastego APEXA) mam na 1680x1050 55-79fps.Jak większa zadyma jest to już spada do 40fps.Gra absolutnie wymiata.Powtarzam wymiata.Będzie wielki HIT.GTA IV przebija pod każdym względem :pajac: .

Link to post
Share on other sites

Więcej jeszcze nie odkryłem.

W jednym z sklepów odzieżowych. Na ladzie

 

Panie mogły by być mniej współczesne, ale i tak nie jest źle. Dobrze, że nie wyjęli króliczków prosto z playboya 2010.

 

Nie zastanawia was, że można odpalić fizykę na radeonach? Nie jestem specem od fizyksów, ale myślałem, że to opcja dostępna tylko na Nv.

To jak to w końcu jest?

Nie znaju dokładnie, ale można chyba mieć radka jako główną grafikę i GF do fizyki.

Ja dopiero przed chwilą zacząłem ściągać, jest 26%. Pewnie wieczorem pyknę bo SP Conviction skończony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...