Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

W demo możesz pochodzić, ale masz max 10min ;/. Na moim sprzęcie (Phenom II 955 BE i Gigabyte gtx460 1gb) na full detalach oraz APEX na wysoki w teście mam 28fps rozdzielczość 1920x1080. Gra się przyjemnie chodź ciekawi mnie bardziej fabuła. Fajnie, że za przekroczenie prędkości policja goni tak jak w I ;D

Link to post
Share on other sites

Ściągnąłem, zagrałem... Podoba mi się. Byle tylko Cenega czegoś nie spierniczyła, jak to ma w zwyczaju...

 

Zrobiłem benchmark na najwyższych ustawieniach, jakie mogłem dać: min - 24, avg - 58, max - 125. Jak ktoś ma C2D i 5770, spokojnie pogra.

 

Jedyny problem, który zauważyłem to to, że po wyjściu z gry mam mocno przyciemniony obraz. Zaraz zobaczę jak będzie po restarcie kompa. Na pewno nie jest to wina monitora, bo jasność ma na 100%.

Link to post
Share on other sites

OK. Zrestartowałem i już wszystko gra. Na drugim systemie mam zainstalowaną Mafię I. Została mi ostatnia misja.

 

Co do paliwa w jedynce: mogło się skończyć i można było zatankować na kilku stacjach w całym mieście. Im szybciej się jeździło, tym szybciej się kończyło, a mogło się zdarzyć też tak, że ktoś przestrzelił bak i benzynka sobie uciekała, a samochód nagle stawał.

Link to post
Share on other sites

Grafika - 9/10 (bez APEX)

Muzyka - 9/10

Fizyka - 8/10

Klimat - 10/10

Grywalność - 10/10 (5 razy demo przeszedłem)

Optymalizacja - 10/10 (bez APEX)

Znalazłem również parę niedociągnieć np. wysiadanie z wozu jak dachujemy Vito się teleportuje a nie wyczołguje i kradzież wozu ze strony pasażera - kierowca wozu znika, a nie ucieka

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze noobskie pytanie co do pre-orderu różni on się czymś od gry kupionej po premierze ? I czy cena jest ta sama co w dniu premiery ?

w pre-orderze prawie każdy sklep daje ci kody na jakieś bonusy (dodatkowe auta, ciuchy itp) Podejrzewam wiec, że możemy się spodziewać jakichś DLC w przyszłości.

Co do ceny to nie mam pewności.

Link to post
Share on other sites

Pre-order niczym się nie różni od gry zamówionej po Premierze.. To jest w lekkim tłumaczeniu Przed-zamówienie czyli zamówienie przed Premierowe.. Czasami Pre-order jest tańszy ale to jest uzależnione od Dystrybutora na terenie Polski..

Znając CENEGE nie będzie żadnej zniżki.. ;P

 

Pre-order także czasami daje bonusy typu np. dodatkowe mapy czy ciuchy lub dodatkowe auto w garażu jak mogłoby być w Mafii 2.. Pre-order Mafii 2 nie ma żadnego z powyższych wymienionych.. /z tego co się orientuję/

 

Pozdross :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...