Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Przetestowałem TESTEM Wydajności i wyszła mi Średnia 18fps/s

 

USTAWIENIA: Wszystko na WYSOKICH.. Anizo - x16.. Apex - WYSOKI.. Rodzielczość - 1920/1060..

Gra chodzi płynnie.. Nie zacina, czasami podczas dużej akcji troszeczkę spowolni ale nie zbyt zauważalnie..

 

KONFIGURACJA SPRZĘTU ( Nic Nadzwyczajnego ! )

 

 

Msi H55-GD65

Core i3 540 @ 3.07Ghz

Gigabyte GeForce GTS-250 1024Mb

Kongston 1x 2048Mb DDR 3 1333Mhz

 

Pozdrawiam :))

Link to post
Share on other sites

u mnie też średnio 55fps max detale bez APEX, zapowiada się extra kupie oryginała :), znalazłem też kilka niedociągnięć np. przy wchodzeniu do wozu od strony pasażera kierowca nie wychodzi tylko znika, a jak dachuje i chce wyjść to Vito się teleportuje a nie wychodzi :), podoba mi się możliwość wyboru przy aresztowaniu i wiele innych rzeczy o których nie będe pisał

Link to post
Share on other sites

APEX Wył.. Wszystko na Max'a i średnio 57fps.. RANGA C ;P

 

Także Już wiemy Wszyscy że Mafia została BARDZO dobrze zoptymalizowana jak pisze Ujemny >>

 

Czesi stanieli na wysokości zadania. Mafia II jest świetnie zoptymalizowana.

[/url].

Także nie wiem jak Wy ale Ja czekam na Full'a z niecierpliwością aaa co do Pierwszej części i sentymentu do Niej zwłaszcza do WIELOKROTNYCH Prób Przejścia Wyścigu i zszarganych nerwów ;P KUPIĘ Oryginał.. Szczerze mówiąc po przejściu DEMA, Czesi sobie na to zasłużyli :)

 

A co pokaże Nam Fabuła too zobaczymy /bez spojlerowania DEMA/ Słowa odzwierciedlą to co czeka Was na Końcu w Demie Gry :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...