Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze klawiatury do 200zł


Recommended Posts

Witam 

Na wstępie dodam że kwota może być dużo niższa lub jeśli to będzie opłacalne nieco wyższa 

Interesuje mnie klawiatura

podświetlana koniecznie najlepiej same klawisze 

skok średni /twardy

standardowe rozmieszczenie klawiszy

nie za głośna nie za cicha 

jakieś kilka klawiszy funkcyjnych mile widziane/przewodowa/usb mile widziane

podkładka pod nadgarstki obojętne najlepiej zdejmowana

do tego mile widziany antyghosting 

 

nie potrzebuje niczego pro elo gamingowego, chciałbym kupić klawiaturę i nie zostać ogołocony z pieniędzy

 

obecnie posiadam niejakiego "ICON7" 

coś takiego http://www.komputronik.pl/product/68824/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/klawiatura_Icon7_Classic_USB.html

i jest słabo 

 

za wszelką pomoc dziękuję bardzo

Edytowane przez Fiszek
Link to post
Share on other sites

Witam, klawiatura dobra czyli mechaniczna zaczyna się od ok. 300zł 

 

Poniżej tej ceny celowałbym w klawiature X-Scissor czyli nożycową a nie membranową.

 

Natec Medusa 2 -> Bardzo fajny produkt, koszt to ok. 70zł z podświetleniem :)

 

Standardowo antyghosting w takich klawiaturach jest do 6 klawiszy, niestety ta nie posiada podkładki pod nadgarstki.

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites

A co myślisz o klawiaturze Natec Genesis rx66?

Pytam bo również szukam czegoś do 200zł.

 

Ogólnie seria klawiatur Natec Genesis ma spore branie w polsce, ale jeśli szukałbym dobrej klawiatury i do pisania i do gier, to zamiast membrany wybrałbym zdecydowanie klawiaturę nożycową. A najbardziej rozsądnym pomysłem jest dołożenie troche kasy, i kupienie klawiaturki mechanicznej.

 

Ogólnie jest jeszcze jedna bardzo ciekawa klawiatura: 

Thermaltake TT eSports Knucker
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Natec Medusa 2 / X-Scissor  -niski skok klawiszy

Thermaltake TT eSports Knucker - brak podświetlanych klawiszy one muszą być

 

 



Ogólnie seria klawiatur Natec Genesis ma spore branie w polsce, ale jeśli szukałbym dobrej klawiatury i do pisania i do gier, to zamiast membrany wybrałbym zdecydowanie klawiaturę nożycową. A najbardziej rozsądnym pomysłem jest dołożenie troche kasy, i kupienie klawiaturki mechanicznej.

 

Nie chce wydawać 300+ zł na klawiaturę nie jestem pro graczem a i czasu zaczyna pomału brakować co nie zmienia faktu że kiedyś może dokonam takiego zakupu. Obecna klawiatura mi nie pasuje po prostu pomimo dość częstego grania siedzenia przy kompie nadal muszę widzieć znaki na klawiaturze bo się gubię dlatego klawiatura musi być podświetlana 

Link to post
Share on other sites

Natec Medusa 2 / X-Scissor  -niski skok klawiszy

Thermaltake TT eSports Knucker - brak podświetlanych klawiszy one muszą być

 

 

 

Nie chce wydawać 300+ zł na klawiaturę nie jestem pro graczem a i czasu zaczyna pomału brakować co nie zmienia faktu że kiedyś może dokonam takiego zakupu. Obecna klawiatura mi nie pasuje po prostu pomimo dość częstego grania siedzenia przy kompie nadal muszę widzieć znaki na klawiaturze bo się gubię dlatego klawiatura musi być podświetlana 

 

To z takich klawiatur to popatrzałbym na: 

Thermaltake TT eSports Challenger Illuminated
Link to post
Share on other sites

Thermaltake TT eSports Challenger Illuminated tylko ta cena ;)

 

Gigabyte Force K7 mimo dramatycznego niskiego skoku klawiszy chyba była by najbardziej.

 

Szukając po googlach informacji o Microsoft Sidewinder X4 znalazłem zalegającą komuś sztukę stan igła za 100 zł i zakupiłem

 

temat rozwiązany za pomoc bardzo dziękuję ! pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...