Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ok . To po kolei postaram ci się pomoc . Wejdz we właściwości karty bezprzewodowej swojego komputera i tam w zależności od tego jaki masz system xp czy inny zobacz czy nie masz hasła zapisanego , odznacz ,,ukryj znaki'' .

Z jakiego systemu korzystasz?

 

Ewentualni w przeglądarce wpisz 192.168.2.1 i jak sie pokaże okno do zalogowania w user name wpisz :admin i w password :admin , może nie zabezieczył hasłem , i uda sie wejś do routera.

Link to post
Share on other sites

Ja mam neostrade ale mo brat chciał miec na górze internet więć sąsiad doradził nam kupić ten router. Mam internet podłączony do telefonu ADSL+ i potem do kompa na dole i routerem na gure. Wszystko działa tylko ja chcem miec internet na psp bo jak wszystkie kompy w domu są zajęte to niemam jak siedzieć w necie.

Link to post
Share on other sites

To jak to w końcu jest , brat na górze korzysta z netu?

To w jaki sposób , pisałeś że przez wifi no to musi sie jakoś z nim łączyć=znać ten klucz WEP .

Nie próbuj u brata wejść do routera tylko sprawdz klucz wep w ustawieniach karty sieciowej jak pisałem wyżej .

Link to post
Share on other sites

Jak sprawdzam ustawienia karty sieciowej to tam nic nie pisze o kluczu WEP.

byc moze ustawienia klucza wep masz zakropkowane, powinienes wejsc na router i tam mozna go znalesc, tak czy siak ja posiadam psp i wep na routerze i konsola nie sprawia problemu pomijajac fakt ze internet na psp to bieda fest
Link to post
Share on other sites

A czytałeś cokolwiek na ten temat chociaż ? zaraz poszukam w google i ci coś dam na pw. Poszukasz, może tam coś znajdziesz.

rejestracja tam i czytaj:

 

http://forum.pspoland.pl/viewforum.php? ... 3f5b83d09d

 

właź tam, są poradniki jak skonfigurować krok po kroku. Jaki masz ten router ?? model i nazwe podaj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...