Skocz do zawartości

Opłacalność zakupu karty graficznej


Recommended Posts

Witam,

 

Kupuję kartę graficzną do 400 złotych. Celem będą proste gierki jak LOL, strategie jak Bitwa o Śródziemie, nic najnowocześniejszego, ale chcę zachować ciszę jak i stałe 60 FPS - a Bitwa o Śródziemie potrafiła zadusić GTX460 natomiast LOL w skomplikowanych teamfightach również ścinał się na GTX460 oczywiście w 1080p i full detalach :) Karta będzie pracowała z i3-2100.

 

Problem jest taki, że będę tą kartę sprzedawał za kilka miesięcy, i chcę ją sprzedać z jak najmniejszą stratą. Mam teraz dużo wydatków, strój do strzelania, karabin pneumatyczny, łyżwy i meble, więc nie chcę dużo tracić.

 

Chciałbym żebyście mi doradzili w zakupie. Mam takie oferty narazie

 

http://allegro.pl/msi-gtx-560ti-448-cores-gelid-icy-vision-rev-2-i4517164255.html za 360 złotych z wysyłką

XFX 7870 ghz z prawdopodobnie 1-2 mc gwarancji za 450 złotych

Gigabyte HD7770 z prawie 1 rokiem gwarancji za 290 zł z wysyłką

Gigabyte HD6950 Windforce jeszcze nie wiem jaka cena   350 zł

 

Dopiero dzisiaj po południu założyłem temat, więc sądzę że jeszcze oferty napłyną. Proszę o rady i dziękuję.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Pierwszą, drugą i ostatnią propozycję odrzuć. W 360zł za tą kartę bez gwarancji to za dużo, w cenie poniżej 450 kupisz na aukcji prawie nowe r9-270 z gwarancją a 350 za HD6950 bez gwarancji to również za dużo.

 

Na twoim miejscu celowałbym w jakiegoś używanego HD7850 z gwarancją, z tego względu, że do tego procesora nie bardzo jest sens pchać mocniejszą kartę.

 

Licytuj tego:

Gigabyte 7850, GW do stycznia 2016, szacuję że aukcja zakończy się na ~350-360zł.

Link to post
Share on other sites

Mam ofertę Gigabyte HD7770 za 250 (wliczona wysyłka) złotych oraz Sapphire HD7850 za 400 złotych (wliczona przesyłka) obie mają neicałe połtora roku gwarancji.

 

Mam teraz niezły dylemat... Więc na której mniej stracę jeśli będę tą grafę sprzedawał za pół roku?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...