Skocz do zawartości

Czy warto GTX 470 Palit za 820zl !!!!


Recommended Posts

jak suszara to 460, jak zmienisz chlodzenie to 470

mialem boxowe chlodzenie cpu i nigdy wiecej, wzgledna cisza jest dla mnie b wazna

mocniejsza czyli wydajnosc taka jak 460 po oc

widzialem na forum ze kupiles 460 i chyba zadowolony jestes, wiem ze te modele sa udane bo te 470 kozacza ale kosztem pradu i halasu, ku........ sam nie wiem bo jutro musze zamowic bo moj 275 sprzedany juz

Link to post
Share on other sites

"Jak sie ma słuchawki lub muzyke z gry na głośnikach to w ogóle nie zdajesz sobie sprawy ze ci karta hałasuje"

 

ej no ty to naprawde musi byc cicha. Dobrze że wystarczą słuchawi lu głośniki i nie trzeba jeszcze z pokoju wychodzić.

 

Ale mówie o grach. W np. FurMark albo Heaven to już głośna na maxa.

Tak jak mówiłem w grach nie zauważysz ze komp chodzi.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś ma zamkniętą obudowę i w coś gra to nie słychać jej.Oczywiście jak odpalisz FurMark czy Heaven czy nawet 3dmark Vantage to już suszarka i to konkretna jest.Jak chcesz mieć dobrą wydajność to bierz bez zamysłu GTX470.

Link to post
Share on other sites

Ja Ci powiem tak stoje tez przed kupnem karty graficznej , siedze w tym od rana do nocy, ale 470 to szuszara, zalezy tez jaka masz obudowę, ja bym się skłaniał jednak w strone 460 możesz też ją troche zawsze pokrecic :] Pozdro

dobrze mowisz, tez mam podobne odczucia, troche zrazony jestem tymi opiniami o 470 (duzo prada zre i temp 93C ale cena jej 820zl jest jak narkotyk), co do 460 to chyba starczy na fullhd i dx11?

Link to post
Share on other sites

Ściema z tym, że jest cicha i tyle. Po prostu te osoby nie są na to wyczuleni i im to wisi. Ja bym brał cichutkiego i "lekkiego" Gigabyte'a 460. A dlaczego nikt nie narzeka na 470? Bo biorą go zapaleńcy i kibole nVidii, dlatego :) Ale trzeba przyznać, że 820zł to odpowiednia cena dla tej karty.

 

Jeżeli masz mocny zasilacz i głośne głośniki to możesz brać :]

Link to post
Share on other sites

Naprawde sam chcialem kupic , cena jest super,rewelka , ale co z tego kupie i pozniej bede niezadowolony, bo bedzie glosno chodzic, ogolnie ja bardzo duzo pracuje przy pc,gram , bawie sie w photoshopie, rozne cuda robie trzeba miec panowie jakis komfort pracy a nie suszara beddzie ci burczec nie masz co sie kierowac opiniami innych (bo waidomo to sa napalency, zmieniaja chlodzenia itp, ja np nie mam ochoty na bawienie sie w zmiane chlodzen. Ogladalem filmik na youtubie jak pod obciazeniem chodzi gtx 470 powiem Ci ze naprawde glosno myslalem ze ciszej , wejdz na youtube wpisz sobie w wyszukiwarce gtx 470 sound i tam jest pare filmikow chyba to jest pierwszy zrzedu gosc dobra jakos dzwieku ma i wszystko slychac , sam sie przekonaj,jesli zalezy Ci zeby nie budzic ludzi w nocy i zalezy ci na komforcie pracy,czy tez grania bo na gtx 460 mozna takze pograc :D to bierz gtx 460 zawsze cos tam pokrecic go mozesz a jak wiem bardzo fajnie sie kreca. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Sory koledzy ale nie zgodzę się z tym ze gtx 470 to suszarka,ba pozytywnie mnie zaskoczył,wczoraj grałem w lfsa i miałem glosniki przyciszone była godz 23:00 wiec trza bylo przyciszyć ,i jakby wam napisać byście wiedzieli jak glosa jest,jest cichsza od gf 8800gtx cichsza od radka 4850 który jak zakurzył się wył niemiłosiernie ,ale tylko jak jest zakurzony,co do głośności to wiatraczek u mnie jest na 40%a temp w lfsie ok 80 stopni ,no to teraz 3dmarki i co?suszarka?Nie taki szum ale nie suszarka nie odkurzacz w sumie był u mnie kumpel i przyniósł gf 9600gt od palita ,na pewno wiecie ze jak włączymy kompa to ta grafa jest dość słyszalna,dopiero jak się załadują sterowniki jej nie słychać-ba gf gtx 470 jest o wiele cichszy,oczywiście zanim załadują się stery gf 9600gt powiedziałem kumplowi ze jak moja nowa grafika będzie tak głośna jak ten 9600gt od palita to ja wypier za okno ,a okazało się ze jest cichutka,nie przeszkadza mi szum z tej grafy bo nie jest on aż tak głośny ,jedynie ventage ja dość rozkręcił ,ale wtedy zegary były podniesione:) rdzeń 700 pamięci 3500 sharder nie pamiętam,ale nawet w ventage w porównaniu do filmów z neta jest poważnie i tu nie przesadzam 70 do 80%ciszej:)yea:).Na koniec dodam ze gra lfs jest dość trudna i to dobry symulator i jak się domyślacie trza być skupionym jeśli komuś zależy na dobrych czasach ,a wiec odpada wycie karty,jest głośniej niż na radku 4850o około 30% zadowala mnie to :)nie rozprasza

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...