Skocz do zawartości

Vieworld Black&Red Design


Recommended Posts

oj tam napisałem z centymetr ale dałem tylko co w tych wszystkich poradach piszą i pokazują na filmach/zdjęciach...może było tego mnie nie pamiętam, zdjęcia nie zrobiłem.. ogólnie zrobiłem taki mały "X" po środku... centymetr to chyba mocno przesadziłem jednak prędzej połowa tego łącznie... nic nie wypłynęło po bokach to chyba za dużo nie było jednak hehe

 

daj mi spokój, ostatnio polerowałem szmatką obudowę z godzinę.. nocne siedzenie przy kompie.. rano wstaję patrzę a obudowa plamy ma pod oknem (myszką tam latam)... mam już tego dosyć, chyba budę obkleję folią spożywczą :P poza tym muszę przykręcić szybę do boku bo zauwazyłem, że w dwóch miejscach śrubki nie są do końca przykręcone i szkiełko lata... a nie mam tak małego ampula i będzie trzeba kupić by to ustrojstwo przykręcić  %-)

Link to post
Share on other sites

o ile z zewnątrz to można w miarę wyczyścić... szmatka z mikrofibry + chuchanie... to w przypadku czyszczenia wnętrza budy z odcisków to ja dziękuję.. nie wezmę się za wyczyszczenie tego chyba nigdy...

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

pokój jest mały: 310x390cm ale ten biały kolor stworzył bardziej przestrzenny klimat. Brak mi jeszcze lampki biurkowej ledowej 4500K + oczywiście świetlówek Graphica 6300K 2x36W w oprawie... obie rzeczy dopiero po zimie bo wszystkiego na raz nie kupię.

 

Co do komputera to chyba jednak GTX 970 nie kupię w grudniu (kasa), postawię na kartę dźwiękową + monitorki a to już zamyka się w 2000zł a jeszcze telefon trzeba kupić bo mój htc już całkiem oszalał - tym razem od 3 dni włącza się automatycznie nawigacja i jak tylko wyłączę ją i zablokuję telefon to w ciągu minuty znów się sama włącza - czyt. bateria siada nawet pod ładowarką. Ekran oszalał to wiedziałem, ale teraz jeszcze soft mnie wkurza a szkoda mi tracić czasu na instalowanie innego softu bo i tak "Desire Z" będzie szedł na straty...

 

Reasumując: grudzień/styczeń muszę odłożyć 3000zł by kupić telefon i te 2 rzeczy... obecnie kolumn podłogowych nawet nie podłączam bo te oddaję bratu po taniości, chyba, że nie będzie chciał ostatecznie (nie ma wzmaka żadnego) to może opchnę na allegro za 500zł. I przy okazji porządków wystawię jednocześnie z 50 podręczników/zbiorów z zakresu mat/fiz/chem/ang + zalaną drukarkę ip4500.. może uda się ze wszystkiego uzbierać z 700zł - byłoby fajnie.

 

Można spytać czym robisz zdjęcia? Dawno nie widziałem w internecie takich ostrych zdjęć :D

wszystkie te zdjęcia: Nikon D600 + Nikkor 16-35/4VR + wywołanie RAWów 14bit w LR

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

@up - upatrzyłem sobie białe Dali Zensor 3, koszt 800zł/szt

ale oczywiście jak znajdę coś lepszego w tej cenie to wezmę - nie chcę używanego bo nikt mi fvat nie wystawi na to :)

http://www.audiovisualonline.co.uk/media/dali/zensor-3/zensor3_white_l_1.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Z nowych nic lepszego nie dostaniesz za te pieniądze. Można się pokusić o porównanie do MA BX2. Sam chciałem je kupić,ale później poszukałem używek i opłaciło się kupić z drugiej ręki. Audience 52SE zjada wszystkie te nóweczki a zapłaciłem śmieszne pieniądze za nie

Link to post
Share on other sites

są na allegro Audence 42 za 1350zł i DM 2/6 za 1600zł, te pierwsze używane, te drugie nówki z lekko obitym rantem.. brałbym te czy te od ręki gdyby nie fakt, że nie dostanę na to fvat a Zensor3 wychodzi mnie po odliczeniu 1100zł za nową parę więc ciężko to przebić używanymi... 

Link to post
Share on other sites

a myslalem nad hs7 lecz ostatecznie zdecydowałem się na zensorki - przydaloby się móc gdzieś obydwa dostać w wawie i odsłuchać. Co do pomieszczenia to az tak bym się nie martwił, jedynie fakt, że te monitorki póki co i tak będą stały na biurku (120cm od siebie) w pryzpadku hs5/z1 lub trochę mniej w przypadku z większym niskotonowcem w hs7/z3 

 

...jest pewna możliwość, że przystanie właśnie na hs5 lub zensor1 ale muszę przemyśleć wszystkie plusy i minusy tego - jeden z większych to ilość zajetęgo biurka (150x65cm).

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

@Pepis - dzięki

 

@Gość - obecnie mam STX 360 jak na swoją cenę całkiem dobrze grają, a basu mają aż nadto dla mnie, jednak przejście ze słonia na sarenkę w postaci Zensor1 lub HS5 byłoby dla mnie zapewne ciężką sprawą tym bardziej, że patrząc na moją dyskografię na półkach 90% to rock a tylko 10% to klasyka/jazz. Sam pokój nie jest pusty, praktycznie to nie ma wolnej ściany już teraz, poza metrem wolnej przestrzeni na lewo od biurka w stronę drzwi.

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

UPDATE #29/10/2014

 

...miały być Dali Zensor3 w grudniu... ale dorwałem Canton GLE 436 na gwarancji do 2019 więc były w tym roku zakupione. Są z minimalnym uszczerbkiem z tyłu na krawędzi i z brakiem jednej nakrętki stąd byłem zmuszony kupić wtyki bananowe. Oczywiście wszystko zamawiałem około północy więc zamiast kupić jeden wtyk i wsadzić go w miejsce gdzie brakuje nakrętki a w 3 pozostałych miejscach przymocować czyste kable to kupiłem 4 sztuki, szczęscie, że zdecydowałem się na te po 6zł/szt a nie te po 12-20zł/szt które korciły mnie designem mimo, że i tak ich nie będzie widać przecież, ale zboczenie pozostaje mimo wszystko. Kolumny zapakowane byłe na tyle solidnie w przeróżne pianki, poduszki, taśmy, kartony, że mimo dostarczenia mi przez kuriera kartonu pękniętego na dnie i z połamanym rogiem to w środku dokopywałem się do kolumn 15 minut.. jak nie więcej.. sprzedawca-mistrz!

 

...póki co zdjęć nie ma bo nawet ich nie podłączyłem - stoją w szafie. Ogarniam pokój po remoncie i zastanawiam się drugi dzień jak ogarnąć te wszystkie rzeczy by zmieścić się w jednej komodzie 100x100x50cm... wywaliłem już 3 worki 120L przeróżnych rzeczy :P ...aaa kolumny są białe i wyglądają niebiańsko!

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

tak tak i zdjęcia też zrobione, jeszcze zostało zrobić zdjęcie biurka ale dziś pół dnia spędziłem na zdjęciach apartamentów i nie mam siły nawet zgrać zdjęć na kompa - dalej jadę z laptopa bo mam jeden kabel HDMI i muszę przełączać monitor a to z lapka a to z kompa, przydałoby się kupić jakiś HUB 2xHDMI lub najlepiej kabel DP>DP (obecnie HDMI>HDMI) i przełączać się między urządzeniami za pomocą menu w monitorze a nie kablem...

 

Muszę kupić:

 

* 2 przedłużacze usb. Kabel od klawiatury jest za krótki o 30cm by dać klawiaturę na brzeg biurka a od myszki jakieś 10cm by swobodnie operować,

* małą komódkę z wymiami 45x40 żeby postawić na tym wieżę bo zajmuje mi połowę komody obecnie i najważniejsze, przysłania połowę okna w obudowie.

 

...co do monitorów, są mega. Przed chwilą słuchałem Faith No More z CDka i przez chwilę nie wiedziałem co się dzieje, wyjrzałem czy samolot tak nisko leci czy co.. a to one tak przestrzennie grają! ...a myślałem, że tę płytę znam na pamięć. Cicho słucham na nich ale brzmią.. no właśnie brzmią!

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...