Skocz do zawartości

GTX 850M Problem ze sterownikami


Recommended Posts

Witam,niestety nie mogę zaktualizować sterowników od nvidii,ponieważ pojawia się komunikat ,,Program instalacyjny NVIDIA nie może kontynuować pracy.Ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego." 

Sterowniki oczywiście ściągnięte ze strony nvidii(zaznaczyłem GTX850M i wybrałem mój system)

Nazwa całego laptopa:Asus F550J

Specyfikacja:

CPU:i5-4200H

Memory:6GB 

OS:WIN 8.1

Grafika:GTX850M 2GB DDR3

Link to post
Share on other sites

Witam. Też posiadam laptopa Asus tylko inny model i z inną kartą bo AMD 7470M. I mam ten sam problem ! Żadne nowe sterowniki które powinny pasować ściągane ze strony AMD do mojej karty nie działały należycie. Na stronie Asusa nie ma żadnych aktualizacji sterowników prawie od 2 lat a ja nadal siedzę na sterach dołączonych z laptopem. Jeden kolo na forum napisał mi że tak mają lapki owej super marki :D . Trzeba z tym żyć. Centrum pomocy asusa na nic się nie zdał :D

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

Nie możesz zainstalować tych samych sterowników jakie miałeś wcześniej ? Nie kombinuj i spróbuj na tych samych. Jeśli problem pozostaje, przyczyną może być jakaś awaria a wtedy wiadomo serwis. Na pocieszenie mogę Ci napisać że serwis mają szybki i sprawny. Raz już korzystałem i muszę pochwalić :D. Pozdro

Link to post
Share on other sites

To że sterowniki znacząco podnoszą wydajność karty graficznej to jest tylko bajer dla małolatów, szybciej naprawiają dostrzeżone błędy we wcześniejszej wersji. Śmiać mi się chce jak producenci wypisują o ile podnosi się w procentach wydajność w danym tytule. Jakoś tego nie zauważam, i wydaje mi się że każde kolejne sterowniki AMD ostatnio są takie same. Wszystko działa jak powinno i nic nie przyspiesza. O Nvidi się nie wypowiem bo już od roku nie używam kart na tym gpu ( ale z doświadczenia wiem że i tu, ta historia się powtarza )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...