Skocz do zawartości

Define r4 czas start..


Recommended Posts

Dzięki, wsadziłem w to tyle, pracy, że jakbym wiedział to bym nie zaczynał  :D Panele o nieregularnych kształtach to kupa roboty, żeby wszystko było idealnie spasowanie.  

 

Tak się prezentuje mobo w otoczeniu skory.  Ja nie wiem co zdjęcie to tylny panel wygląda jakby był cały brudny, a jest tylko troszkę   :->

 

http://i.imgur.com/rminjmu.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Waż będzie leciał tylko przez cover na tacce, a tam otwór jest, tylko jeszcze skóry nie pociąłem :) przy piwnicy będzie zdecydowanie więcej otworów, dlatego z nią czekam na odpowiedni moment   8-)

 

Wszystko co potrzebne jest powycinane   ;)


będą rurki, udało mi się dorwać na mieście "przejściówkę" :->


Powoli do końca,całą sobotę robiłem jakieś poprawki i zajmowałem się rzeczami zostawionymi "na potem". Zmieniłem jednak miejsce wyjścia węża, została do skończenia piwnica i buda gotowa, potem jeszcze cover na śledzie i gniazda na płycie dokończę, ale to jak zwoduję grafikę. http://i.imgur.com/MiCCJ7h.jpg


Problem z wodowaniem mosfetów rozwiązany, jeden problem z głowy  :)

 

http://i.imgur.com/KGFGfhp.jpg

Edytowane przez _Gość_
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja też  :D niestety rok się zaczął i mniej czasu, we wtorek powinienem dostać dużą paczkę, z różnymi fajnymi rzeczami, więc pewnie w przyszły weekend będę kończył składać. Cały czas nie mogę podjąć decyzji co do reza i rurek miedzianych, bo mam kilka koncepcji, ale albo to są koszty, albo czas, a obu brakuje.

Edytowane przez _Gość_
Link to post
Share on other sites

Nieee, mam ładnego tygona i ładny czerwony kolorek płynu :P Ogólnie zamysł z rurkami był  taki, że reza nie będą do niczego zamocowane, będą się trzymać tylko na tych rurkach, po 2 rurki na rez, problem jest taki że chciałem rurki 15 mm, a złączki na 16 mm mi do reza nie wejdą, więc musiałbym robić z rurki 12 mm i dołożyć cover z rurki 15 mm, i ogólnie więcej zabawy z tym, bo rurki trzeba oddać do niklowania itd.

 

Okradłem kilka staruszek i jedzie do mnie bloczek na 290x od ek ,  mo-ra3 i parę innych rzeczy, więc stay tuned

 

Jutro zabieram się za piwnicę i cover, niestety będzie z tym sporo roboty, bo wykorzystuje 'odpady', które się krzywe i nierówne, a przy moim zapleczu, zostaje mi pilniczek, papier ścierny i jazda :D

Link to post
Share on other sites

Myślałem nad 420, ale nie ma sensu, bo różnicy w temperaturach praktycznie nie będzie, a stufka w kieszeni :P  więc wziąłem 360 lt black :) Na razie bez bajerów, potem pewnie będzie jakiś upgrade. Co do wentyli to jeszcze nie wiem jakie dam, na pewno poniżej 1000 rpm, coś z przedziału 600-800, może jakieś nb...zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...