Skocz do zawartości

Windows 8/8.1 a Windows 7


Recommended Posts

nie nawidze takich pytań :)

to Twoja osobista sprawa w którym systemie będziesz się lepiej czuł. Ja stawiam na nowym komputerze 7pro bo go znam i lubie. W pracy mam 8.1 i mi nie przeszkadza, jednak wogle nie korzystam z kafeleków

Link to post
Share on other sites

Ja mam win 8.1 pro wcześniej miałem 7 i z 8 jestem mega zadowolony to jest to samo co 7 pod kafelkami masz prawie ten sam menu start a po za tym szybkość systemu na hdd win 7 uruchamial mi się w minutę a tutaj w 15 sekund na hdd! Po za tym win 8.1 pro kosztuje 250zł a najtańszy win7 400

Po drugie od razu zainstalowany antywirus microsoft instalujesz system i odrazu można zaczynać pracę antywirus jest na stale nie ma co się martwić że się skończy jest nie widoczny bajka

Link to post
Share on other sites

Ja mam win 8.1 pro wcześniej miałem 7 i z 8 jestem mega zadowolony to jest to samo co 7 pod kafelkami masz prawie ten sam menu start a po za tym szybkość systemu na hdd win 7 uruchamial mi się w minutę a tutaj w 15 sekund na hdd! Po za tym win 8.1 pro kosztuje 250zł a najtańszy win7 400

Po drugie od razu zainstalowany antywirus microsoft instalujesz system i odrazu można zaczynać pracę antywirus jest na stale nie ma co się martwić że się skończy jest nie widoczny bajka

Gdzie mogę kupić 8.1 Pro za 250 zł ?
Link to post
Share on other sites

Pasek menu start można zainstalować dodatkiem... A co do kafelków w 8.1 można je świetnie przystosować i czuć się dobrze  ) Ludzie przesiadający się z 7 na 9 dopiero będą narzekać bo otworzy im się coś jeszcze bardziej innowacyjnego i nie znanego, nie ma co się łudzić, że Microsoft wróci do korzeni interfejsu XP/7 i porzuci innowacje z 8/8.1 - Windows 8.2/9 będzie rozwinięciem pomysłów i interfejsu 8.1 i żaden fabrycznie dodawany pasek menu start rodem z Win7 tego nie zmieni.    

 

Najrozsądniej jest iść z duchem czasu i chwytać 8.1 - szczególnie do nowego komputera. Jest to era miniaturyzacji i "dotykowców" i nie trzeba być wróżbitą by zauważyć, że tą drogę podąża Microsoft.... 

Edytowane przez Cabura
Link to post
Share on other sites

Windows 8.1 ma pasek i całkiem dobrze się z niego korzysta wystarczy piknąć strzałke w dół obok kafelków :D

 

Chodziło mi o pasek wyglądający jak pasek z Windows 7, takiego nie ma - Ty mówisz o "pasku" który przenosi do kafelków. 

 

Sprostuje moją wypowiedz... 8.1 można spersonalizować i nadać mu wyglądu systemu Windows 7 z zachowaniem interfejsu Modern UI. W tedy posiadamy normalny pasek menu start - praktycznie taki sam jak Windows 7. 

Edytowane przez Cabura
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...