Skocz do zawartości

Ocena zestawu dla gracza.


Recommended Posts

Wczoraj zamówiłem komputer i chciałbym wiedzieć czy jest on dobry. Opcjonalnie co w nim wkrótce zmienić. Specyfikacje:
Procesor: Intel Core i7 4790k
Karta graficzna: Geforce 650 GTX 2GB DDR5
RAM: 8 GB DDR3 PC-1600
Płyta: Asus B85-Plus
Zasilacz: 750w   

 

Link to post
Share on other sites

Powyższą kwotę było można spożytkować znacznie trafniej (czyt. skompletować każdy podzespół optymalnie względem siebie) 

 

Jedynie co zachwyca to procesor i7 - uznany i dobry, ale to nie działa tak, że jest ideałem do wszystkiego - w przypadku gier i5. Owe i7 natomiast jest idealne do wszelkiej maści obróbki video/grafiki - bynajmniej ja nie narzekam i w celach zawodowych sprawuje się idealnie, ACZKOLWIEK zawsze znajdzie się jakiś "gamemaniak" który krzyknie, że jest do d... i za nic w świecie nie zakupił by go do swego blaszaka : ) 

 

Cała reszta to już gorsza sprawa. Mniemam, że NA WSTĘPIE BY JAKOŚ TO BYŁO zajdzie potrzeba wymiany zasilacza i chłodzenia na procesor. Obudowy nie podałeś, jeżeli jest to mała plastikowa nie przewiewna puszka to i ona stanowi problem.

 

Jeżeli zdecydujesz się odsprzedać powyższy zestaw w częściach - napisz cenę procka i grafiki na PW - mógłbym odkupić procka dla siebie, grafikę dla brata - Cała reszta podzespołów długo może szukać właściciela.

 

I co najważniejsze, co kolwiek tu wyczytasz.. nie załamuj się, mimo wszystko masz nowy komputer z dobrym procesorem - ot, zawsze coś. 

Edytowane przez Cabura
Link to post
Share on other sites

Zasilacz marke jakąś ma. Tylko na rachunku nie piszę jaka to marka. Jak dostane jutro PC to napiszę i obudowe i zasilacz. Kartę graficzne mam zamiar wymienić w przyszłości. Tylko chciałbym wiedzieć czy ta płyta główna się do czegoś nadaje. 

Link to post
Share on other sites

Gtx 650 to gó**o. To jest jakaś gówniana grafika za 300zł. W najnowszej grze watch dogs ma 20fps na średnich/minimalnych. Weź ją sprzedaj jak najszybciej i kup r9 290/r9 280x/r9 280x/gtx 770/gtx780. I po co taki procek, mogłeś kupić i5 4690. Zrobiłeś okropny błąd.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...