Skocz do zawartości

Jaka dzwiękówka.


Recommended Posts

Witam, witam.

Mam pytanie odnośnie karty dzwiękowej. Mam teraz integre na pł Asus-a P5P43TD i nie jestem zadowolony.

Kiedyś używałem Audigy i byłem bardzo zadowolony, więc i teraz postanowiłem zmenić.

 

Mam następujące opcje:

 

Tania, najbardziej pociągająca :)

Wylicytować coś takiego

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT

pewnie pójdzie za ok 30-35$.

 

I druga:

Czy warto dokładać do takiego zestawu

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT

pewnie pójdzie za k 60-70$

 

I trzecia:

Czy też może kupić Asus Xonar DX

za 80$.

 

I czy różnica w cenie odbije się realnie na jakość i będzie warta wydanych pieniędzy.

 

Jak gram, używam słuchawek Grado SR60, a jak oglądam film to mam podłączone głośniki 5.1 Sony do aplitunera Sony STR-DE845

Link to post
Share on other sites

Zastanów się na Xonarem (może nawet nad lepszy modelem). Posiadają dużo technologii, które "umilają" dźwięki, ogólnie rzecz biorąc jak na sprzęt komputerowy to Asus postarał się i zrobił na prawdę dobry produkt.

Link to post
Share on other sites

a jak oglądam film to mam podłączone głośniki 5.1 Sony do aplitunera Sony STR-DE845

W jakim celu, skoro nie masz wyjścia SPDIF na karcie dźwiękowej? Tylko złącze optyczne i/lub HDMI przesyła dźwięk 5.1 (HDMI 7.1). Jakiej karty dźwiękowej byś nie wybrał, podstawa to właśnie wyjście SPDIF, jeśli chcesz podłączyć kino domowe. Powiedz nam później, co wybrałeś i czy warto było zmieniać kartę :D
Link to post
Share on other sites

a jak oglądam film to mam podłączone głośniki 5.1 Sony do aplitunera Sony STR-DE845

W jakim celu, skoro nie masz wyjścia SPDIF na karcie dźwiękowej? Tylko złącze optyczne i/lub HDMI przesyła dźwięk 5.1 (HDMI 7.1). Jakiej karty dźwiękowej byś nie wybrał, podstawa to właśnie wyjście SPDIF, jeśli chcesz podłączyć kino domowe. Powiedz nam później, co wybrałeś i czy warto było zmieniać kartę :D
Zawsze może polecieć po analogach, ja tak mam bo nie mam w amplitunerze SPDIF i dźwięk rewelacja :menda: a kolega Ivan911 już napisał wcześniej że zakupił Sound Blaster Audigy 2 Platinum eX. Zobaczymy jak mu się będzie sprawował.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...