Skocz do zawartości

Jak projektor na duże powierzchnie z akumulatorem?


Recommended Posts

Witam,

poszukuję projektora, do zrzucania grafik w tym również poza domem, głównie w celu wyłapania odpowiednich proporcji projektu - jednak im lepsze odwzorowanie (detale) tym lepiej.

 

- będzie  wykorzystywany poza domem (np elewacje), więc musi posiadać możliwośći innego zasilania niż z gniazdka.

- w miarę dobrze zrzucać obraz na duże powierzchnie np ścianę 5x4m lub więcej

- czytałem, że niektóre mogą dać duży obraz z małej odległości od ściany - mile widziana funkcja.

- praca bez konieczności podłączania laptopa

 

Nie mam limitu ceny, po prostu im taniej tym lepiej.

 

Dzięki

 

Link to post
Share on other sites

to jeszcze jedno pytanie, co jest ważniejsze - jasność i jakość obrazu czy mobilność i możliwość pracy z baterii?

 

edit: ok, w każdym razie widzę dwa rozwiązania - tzw kieszonkowy projektor, tu 3M MP180 byłby w sam raz (ale zobacz inne z serii MP/MPro), lub normalny, mobilny projektor, tu wspominany Sim2 raczej nie ma konkurencji

niemniej należy mieć na uwadze, że rozwiązania mobilne, a szczególnie kieszonkowe, są przede wszystkim małe i lekkie, dobrze by było się takim trochę pobawić przed zakupem, żeby nie okazało się, że świeci słabo czy to, czy tamto

 

http://solutions.3mpoland.pl/wps/portal/3M/pl_PL/PocketProjectors/HomePage/2/MP180/

http://www.sim2.com/home/en/content/m150s

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam okazję nabyć nowy V11H44704-Epson EB 420 za 300 euro. Jednak problem to mobilność. Wiem, ze w dobrej cenie również dostępny miałbym 3M MP410, 300 lumenów-pytanie jak sie sprawi poza domem.
Może ktoś posiada takowy/podobny sprzet?

 

Edit:

Gdyby była możliwość podłączenia tego epsona pod zapalniczkę w aucia byłoby to jakieś rozwiązanie.


Okazalo sie, ze zaszla pomyłka i w cenie 300 euro jest InFocus IN112A. Ktos tu zagląda jeszcze? :) Edytowane przez mynameisBON
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...