Skocz do zawartości

[MULTI] Life is Strange - seria


Recommended Posts

Wczesny dostęp do epizodu 3 na yt zbiera świetne recenzje, 20 już bardzo blisko. Zapowiada się git finał :)


E// Trzeci epizod jest już dostępny

http://i.pi.gy/30ne7.png

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do epizodu 3 tym bardziej po genialnym 2, skończyłem wczoraj ale nie wszystko mi pasowało - inaczej sobie wyobrażalem wiele kwestii. Rafał ciekaw jestem Twojej opinii.

Link to post
Share on other sites

Ja dopiero dzisiaj będę się zabierał za ogrywanie, trochę zwlekałem bo szkoda że to już koniec... Zobaczymy jak to rozegrali ale po twojej opinii widzę że bez porywu.  

 

------------

 

Właśnie skończyłem i hmm sam nie wiem co o tym myśleć. Ogólnie nie było źle ale trochę inaczej sobie to wyobrażałem, po genialnym 2 epizodzie finał jest co najwyżej średni

fakt pokazali przemianę Chloe ale nie pokazali tego na czym mi od samego początku zależało czyli jak zginęła Rachel.

W końcówce widać jakby chcieli zostawić sobie furtkę tylko pytanie na co, sequel prequela ? :P

 

Ten bonusowy epizod z deluxe jest już dostępny?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No to lipa, ale wyczaiłem, że jakieś tam spolszczenie się tworzy. Jednak po angielsku nie do końca wszystko tak zrozumie i napisami PL dobrze się wspomagać. Tak czy inaczej boxa zamówiłem i się wstrzymam z ograniem do wydania spolszczenia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem Farewell. Krótki ale bardzo dobry. Są dwa zakończenia. Końcówka mocno depresyjna, potrafi pocisnąć z dorosłego człowieka łzy. Pozycja tylko i wyłącznie dla fanów pierwszego LiS.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

The Awesome Adventures of Captain Spirit skończyłem wczoraj wstęp (bo chyba pojawi się coś jeszcze?). Świetnie prowadzone dialogi, solidna podstawa fabularna z fajnym ukazaniem tego jak ojciec głównego bohatera nie radzi sobie z życiem i dalej problemami osobistymi, eksploracja, przemyślenia, zabawy z udawanymi mocami głównego bohatera i jego olbrzymią wyobraźnią. Mimo gry chłopcem ma się wrażenie, że gra jest bardziej dojrzała niż Life is Strange co jak dla mnie jest plusem. Ogólnie miałem tego nie pisać ale klimat LiS wylewa się z ekranu już w pierwszych sekundach gry. Bardzo ładna grafika na silniku UE4 i genialny soundtrack. Końcówka gry zaś była bardzo dobra, mocna i szybka aż mnie wzięło by ograć już LiS 2 więc czekam :)

5DH0JGKa_o.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...