Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałem dzisiaj kupić kartę graficzną i przy składaniu zamówienia było :

Karta graficzna - 530zł

Umowa spokojne zakupy - 53zł

 

Korzyści z Umowy Spokojne Zakupy

1 Jeśli znajdziesz tańszy produkt zwracamy różnicę w cenie! PIXmania zwróci koszty różnicy w cenie jeśli w ciągu 7 dni po zakupie znajdziesz na innej polskiej stronie ten sam nowy, ale tańszy produkt. 2 W przypadku uszkodzenia sprzętu zwracamy 100% kosztów! W ciągu roku od zakupu sprzętu PIXmania odbierze produkt w cenie nowego. Klient ma wybór wśród wszystkich produktów strony PIXmania! Otrzymasz natychmiastowo nowy produkt! 3 25% zniżki na wybrane akcesoria! Podczas całego roku od zakupu możesz skorzystać z niskich cen na akcesoria do produktu! 4 Znudził Ci się sprzęt? Odbierzemy go w zamian za bon zakupu. PIXmania odkupi sprzęt, który objęty jest Umową Spokojne Zakupy i pozwoli na wybór nowego produktu!

Umowa Spokojne Zakupy, kliknij tutaj

Przed powrotem do zamόwienia prosimy potwierdzić swόj wybόr :

Umowa Spokojne Zakupy - Radeon HD4890 - 1 GB DDR5 - PCI-Express 2.0 (52,76 PLN* z Vatem) Podpisuję Umowę Spokojne Zakupy Nie podpisuję Umowy Spokojne Zakupy

 

Teraz nie wiem czy zaznaczyć tą opcję czy nie.Bo jak jest zaznaczona to wychodzi do zapłaty 622zł a jak odznacze to 570zł.Co zrobić ? jakieś ryzyko jest ?

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej zdecydować się na zakup w ram.net.pl? Z Pixmanią są czasami problemy, ponieważ nie jest to Polskie sklep i czekamy dość długo na produkt, czytałem i widziałem również jak ludzie narzekają na ich postawę jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne etc.

Link to post
Share on other sites

Wysyłka kosztowała mnie 32,79zł

Przelałem im pieniądze i na drugi dzień już były.

Sklep udostępnia monitorowanie przesyłki na stronie DPD niemieckiej a jak już paczka wiedzie do kraju to na polskiej też.

06.08.2010 o 14:06 moja paczka znajdowała się w St. Ingbert (DE)

07.08.2010 o 02:40 była już w Mörsdorf (DE)

W weekend nie aktualizuje się gdzie się znajduje więc dopiero jutro zobaczę.

Fakturę dostałem już w pliku pdf.

Dzwoniłem do obsługi klienta tak na próbę czy ktoś się odezwie.Odezwała się miła pani która mi wyjaśniła parę spraw.Jak na razie jestem zadowolony.Jak dojdzie przesyłka to się odezwę i może nagram unbox bo jeszcze na youtube radka z sapphire New Edition nie ma.

pozdro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...