Skocz do zawartości

Obudowa komputerowa do 250zł


Recommended Posts

Do jakiego sprzętu będzie ta obudowa?

Masz tutaj cały sprzęt:

 

Grafa: GTX 780 Msi 6GB Twin Frozr

Procek: Intel Core i5 4670K

MOBO: Asrock Z97 PRO4

Chłodzenie: Thermalright Macho HR-02 Black-White

2x Dysk HDD 1TB

1x SSD 120GB

Zasilacz: Corsair RM 750W 80Plus Gold

RAM: 2x G.SKILL RipjawsX DDR3 2133mhz (w wersji niebieskiej)

 

Podałem wszystko xd

Link to post
Share on other sites

Te części już kupiłeś?

 

Polecam Gellid Darkforce

Test

http://pcfoster.pl/artykul/gelid-darkforce-–-test-obudowy/1019-1.html

 

lecz z11+ nie jest zła.

Znaczy mam już kilka, kilka już nie długo zamawiam, a co do tej obudowy, to chyba wezme Z11 Plus.. Najbardziej mi się podoba, tylko ludzie mówią, że troche wentylatory hałasują i nwm. Myslałem, że w tej cenie może coś jeszcze lepszego dostane, ale chyba nie :D

Link to post
Share on other sites

W tej cenie  króluje Corsair 300r, Gelid Darkforce i Fractal Design Core 3000, te obudowy są o klasę wyżej od Zalmana. Z11 nie jest zły, ale osobiście wybrałbym 300R. Jest przewiewna, dobrze wykonana, ma dobrą aranżację okablowania i według mnie świetny design :).

Link to post
Share on other sites

Niestety mało się mówi o 230t ponieważ jest stosunkowo nowa i mało kto ją kupuje, ja zaryzykowałem i jestem naprawdę mega zadowolony. Aranżacja okablowania pierwsza klasa, zmieścił się nawet bez problemu dysk za tackę, miejsca jest bardzo dużo. Kolejny atut to miejsce na chłodzenie cpu, Phanteks wchodzi z zapasem, więc raczej wejdzie każde możliwe chłodzenie. Karty graficzne bez ograniczeń, dodatkowo można zdemontować (4 śrubki) koszyk na dyski. Filtry z przodu oraz pod zasilaczem w 100% wystarczają. 2x120mm z przodu, 140mm od dołu, 120mm z tyłu, 2x140mm od góry, lepszy przepływ sobie ciężko wyobrazić. Przy tym wszystkim obudowa jest stosunkowo niewielka, 2 x usb 3.0 z przodu, prosty design, buda nie lata, sztywne blachy, jak dla mnie w tej cenie nie ma większej konkurencji :)

Link to post
Share on other sites

Niestety mało się mówi o 230t ponieważ jest stosunkowo nowa i mało kto ją kupuje, ja zaryzykowałem i jestem naprawdę mega zadowolony. Aranżacja okablowania pierwsza klasa, zmieścił się nawet bez problemu dysk za tackę, miejsca jest bardzo dużo. Kolejny atut to miejsce na chłodzenie cpu, Phanteks wchodzi z zapasem, więc raczej wejdzie każde możliwe chłodzenie. Karty graficzne bez ograniczeń, dodatkowo można zdemontować (4 śrubki) koszyk na dyski. Filtry z przodu oraz pod zasilaczem w 100% wystarczają. 2x120mm z przodu, 140mm od dołu, 120mm z tyłu, 2x140mm od góry, lepszy przepływ sobie ciężko wyobrazić. Przy tym wszystkim obudowa jest stosunkowo niewielka, 2 x usb 3.0 z przodu, prosty design, buda nie lata, sztywne blachy, jak dla mnie w tej cenie nie ma większej konkurencji :)

Tak, to wszystko bardzo fajne, ale za bardzo mi się nie podoba ;/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...