Skocz do zawartości

gtx 860m czy Radeon R9 M290X


Recommended Posts

Witam, mam taki dylemat, mam zamiar kupić ten laptop http://www.bluemobility.pl/laptop_customization.php?products_id=24905 i zastanawiam się nad wyborem pomiędzy tema kartami: gtx 860m 4GB (Kepler) i Radeon R9 M290X 4GB, Czy warto dopłacić do Radeona 300zł ?, słyszałem o problemach w Radeonach ze sterownikami i przełączaniem pomiędzy grafiką procesora a dedykowaną kartą graficzną.

Link to post
Share on other sites

Za takie pieniądze to tylko głupi by takie coś wziął. Lepiej wziąć kupić PC a nie laptopa.

Ja się nie pytam czy lapka czy pc wziąć, tylko pytam o opinie o GPU, a z tymi głupimi to widzę że nie masz pojęcia kto co do czego bierze jak go stać

Link to post
Share on other sites

Ja się nie pytam czy lapka czy pc wziąć, tylko pytam o opinie o GPU, a z tymi głupimi to widzę że nie masz pojęcia kto co do czego bierze jak go stać

Przecież to się nie opłaca. A jeżeli chodzi o GPU to chyba widać, że R9 290X jest lepszy.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy warto dopłacić do Radeona 300zł ?

 

Yep!  Warto, bierz m290x.

 

 

 

i przełączaniem pomiędzy grafiką procesora a dedykowaną kartą graficzną.

 

Na nV też takie "dziwactwa" potrafią występować. Trzeba się czasem nagimnastykować, aby to ogarnąć.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Mówisz, że się stać wiec dlaczego nie dopłacisz :)?

Stać mnie ale są to jednak nie małe pieniądze jak na laptop, pytam czy warto dopłacić z uwagi na to że niektórzy zgłaszali różne problemy z Radeonami, może niekoniecznie akurat ten model, ale i kilka z nim było, większość ludzi na forach poleca GPU geforce, 

Link to post
Share on other sites

Dałem Ci odpowiedź na Twoje pytanie w temacie:

 

 

 

Warto, bierz m290x.

 

 

Na nV też takie "dziwactwa" potrafią występować. Trzeba się czasem nagimnastykować, aby to ogarnąć.

 

O co jeszcze pytasz?


Edzia:

Jak się człowiek nagimnastykuje (tj. wie jak ustawić i gdzie "kliknąć") to działa wszystko jak trzeba zarówno na nV, jak i AMD (ale to nie miejsce w tym temacie).

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...