Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !
Poszukuje jakiegoś nowego smartfona w cenie do 700 zł. W obecnej chwili korzystałem z HTC ONE V ale bateria już ledwo co zipie a do tego wczoraj spadł mi na ziemię i pajęczynka na ekranie, więc przydałby się jakiś nowy, który nie będzie mulił jak ONE V.

 

Budżet: do 700 zł

 

Telefon nowy

System: Preferowany Android ale WP też mogę wziąć pod uwagę

Wyświetlacz: Minimum 4,2" ( najlepiej 4,7 )

 

Wykorzystywany będzie głównie do internetu, muzyki, zdjęć(sporadycznie ale żeby aparat był porządny i miał niezłą jakość). Głównie żeby podczas śmigania po przeglądarce nie było ścin i oczekiwań jak to miałem po jakimś czasie w ONE V.

 

Link to post
Share on other sites

kitch, wydaje mi się że w tej cenie można też patrzeć za Lumia 720 (lepszy aparat i PPI), a może nawet 925 (choć tego pewien nie jestem). Jednak jak kolega napisał, w tej cenie bardziej bym się kierował w stronę WP aniżeli androida.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Nokie Lumię to chyba słyną z tego, że są ciężkie, nieprawdaż ? Na pewno wezmę je pod uwagę ale jeżeli polecacie w tej cenie smartfona z WP, to są jeszcze jakieś warte uwagi z tym systemem prócz Nokii ? Że tak powiem mogę jeszcze do 800 zł wydać ale nie wiem czy dużo to zmieni :)

I jeszcze zależy mi żeby bateria trzymała chociaż 2 dni przy normalnym użytkowaniu.

P.S. Lumie 925 przejrzałem cenowo to ponad 800 zł stoi więc raczej odpada, natomiast 920 jest w  moim zasięgu cenowym.

Edytowane przez lama272
Link to post
Share on other sites

Lumia 920 jest ciężka :) - pozostałe wazą tyle co konkurencja.

 

I to własnie Lumię 920 bym ci polecił - za 800 zł spokojnie można nową kupić. Musisz się tylko przejść do sklepu i samemu wziąść ją do ręki i porównać. Mi osobiscie jej ciężar nie przeszkadza, a wręcz wolę cięższe telefony.

Zaletą Lumi 920 jest duża pamięć 32 GB, świetny aparat, wbudowane Ładowanie Indukcyjne, Lumia 920 była flagowcem. I co ciekawe zupełnie się nie zaestarzala. Nadal jest świetnym telefonem, szybkim, płynnym, świetnie wykonanym. 

 

Z innych propozycji : Lumia 720 lub Lumia 820 - z naciskiem na L820.

 

Jeśli 6 calowy ekran nie jest za durzy to za 800 zł kupisz Lumię 1320.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze tak poprzeglądałem chwilę, a co myślicie o Lumii 630 ? Teoretycznie mogę dać 800 zł za nowy tel ale nie bardzo jestem skłonny więc szczerze bardziej interesują mnie tańsze wersje :). Na allegro też widziałem L920 za niecałe 700 zł ale są to wysyłki zza granicy do których nie jestem przekonany. Więc na tę chwilę L820 czy może wspomniana na początku L630 ? Dodatkowo widziałem,że L630 ma tylko 512 RAM i się zastanawiam czy to aby nie za mało ale typem gracza nie jestem, zależy najbardziej na dużej płynności oraz niezłej baterii. Chyba, że jeszcze macie coś ciekawego do zaproponowania :)

Także często widzę w ofertach Lumii gwarancję ale serwisową do maksymalnie 3 miesięcy co też mi nie na rękę. Z gwarancją producena jest bardzo mało ofert...

Edytowane przez lama272
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...