Skocz do zawartości

Kupno iPhona 4S i alternatywy dla niego


Recommended Posts

Witam

W moim SGS3 mini poszła szybka i nowa kosztuje 450zł, a nowy telefon kosztuje 600zł i kupuje nowy telefon. Mój wybór padł na iPhona 4S jeszcze wcześniej miałem iPhona jakiegoś starego chyba 3G i jego jedyną rzeczą, która mi się w nim nie podobała to, że miał starego iOS i nic na nim nie mogłem zainstalować, a iPhon 4S ma dostać iOSa 8 więc z tym chyba nie będzie problemu. Chciałbym poznać wasze opinie tego telefonu i plusy i minusy, i jeszcze chciałbym się zapytać o jakieś alternatywy Androida dla iPhona 4S.

 

  • mój budżet : 1400zł (1500zł max)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : w jakimś sklepie typu AGD Euro RTV w Krakowie
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : obecnie mam 4 cale więc coś koło tego
  • preferowany system mobilny : Android i iOS
  • do czego będę używać urządzenia : gry, internet
  • moje najważniejsze wymagania : przyzwoity aparat i kamera

 

Pozdrawiam

Zgóry dzięki za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Za 1400/1500 zł można już wyrwać Xperie Z2 lub Xperie Z1 Compact (zależy głównie od preferencji - czy tolerujesz większy ekran czy też nie, Compact jest tańsza). Za 1250 zł w Krakowie można kupić LG G2 (może nawet taniej) czy Galaxy S4.

W tej cenie jest już na prawdę sporo świetnych telefonów i to tak naprawdę zależy od preferencji. Osobiście skłaniałbym się ku Xperii Z2 lub Xperii Z1 Compact. 

 

Moim zdaniem za 1400/1500 zł nie ma sensu pakować się w przestarzałego technologicznie iPhone'a 4S. Za 1,5 miesiąca premiera nowego modelu więc ceny 5 i 5S powinny stopnieć. Wtedy możesz rozejrzeć się za tym sprzętem, jeżeli oczywiście koniecznie zależy Ci na iOS. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Ja mam aktualnie 4S i musze przyznać, że wszystkie te cuda Appla są przereklamowane. Za tą samą/niższą cenę masz mocny smartfon od Samsunga/LG/Sony który jest minimum rok młodszy od 4S. Obecnie sprzedaje swojego bo mam dość tego jabłuszka, system, fakt, działa płynnie ale za mały wyświetlacz jak na te czasy - kiepsko się przegląda internet. Na Iphona 4s przesiadłem się z Samsunga Galaxy S3 i to był mój największy jak dotąd bład jeżeli chodzi o telefony. Teraz zbieram na Galaxy S4. W razie czego daj znac - telefon mam wystawiony na aukcji.

Link to post
Share on other sites

Używanego telefonu już nie oddasz a tym bardziej iPhone'a którego aby w ogóle używać trzeba aktywować przez iTunes. Więc lepiej od razu kup innego smartfona w podobnej cenie na androidzie to zaoszczędzisz sobie problemu.

Link to post
Share on other sites

4s to już stary telefon

wydajność przy nowym iOS jest Ok lecz juz odstaje od iphone 5/5c czy 5s 

aparat też już liga nie dzisiejsza

lepiej dozbieraj do nowszych braci lub zainwestuj te pieniążki w Z1 Compact - mała rakieta

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...