Skocz do zawartości

Prośba o opinie - Xperia Z


Recommended Posts

Witam,

 

tak jak w temacie, przymierzam się do kupna tego smarfonu. Przeczytałem mnóstwo recenzji i już się prawie zdecydowałem, ale chciałbym poznać również opinie użytkowników. Ile potrafi Wam bateria wytrzymać przy dość intensywnym użytkowaniu? (powiedzmy 1 h muzyki, internet, trochę grania). Gdzieś też wyczytałem, że niektórych modelach xperii z samoczynnie pęka wyświetlacz... ale coś mi się nie chce w to wierzyć.

Link to post
Share on other sites

Mam Zetke prawie dwa lata. Bateria trzyma 2 dni przy normalnym urzytkowaniu, pływała praktycznie wszędzie :D Nie ma żadnych problemów w wodoodporonością, jeżeli chodzi o wyświetlacz to u mnie żadnych problemów nie ma. Mogę ją w 100% Polecić.

Jeżeli chcesz coś jeszcze więcej wiedzieć to pytaj :)

Edytowane przez Filip17
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Gdzieś też wyczytałem, że niektórych modelach xperii z samoczynnie pęka wyświetlacz... ale coś mi się nie chce w to wierzyć.

Urban Legend

 

w Z-kach z fabryczną folią ciężko stłuc Digi - trzeba się postarać ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za odpowiedzi :)
 
A jak oceniacie tego typu aukcje? "Sklep" jest pośrednikiem i zamawia bezpośrednio u producenta tel, który od producenta przychodzi przesyłką od razu do kupującego.

 

 

Raczej jestem dość nieufny, przed zakupem wolę coś fizycznie dotknąć, ale w tym wypadku jest trochę różnica w cenie. U mnie w mieście zetki chodzą po 1049 - 1149.

 

Ktoś kupował w ten sposób komórkę?

Edytowane przez mariannowak
Link to post
Share on other sites

Mam Zetke prawie dwa lata. Bateria trzyma 2 dni przy normalnym urzytkowaniu, pływała praktycznie wszędzie :D Nie ma żadnych problemów w wodoodporonością, jeżeli chodzi o wyświetlacz to u mnie żadnych problemów nie ma. Mogę ją w 100% Polecić.

Jeżeli chcesz coś jeszcze więcej wiedzieć to pytaj :)

mogę potwierdzić pływała wszędzie xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...