Skocz do zawartości

Recommended Posts

Otóż mam niemały dylemat, gdyż zupełnie nie wiem co wybrać - rozważam między kolumnami, wieżą, głośnikami 2.0 i 2.1. Nie wiem również czy warto pakować w audio tyle kasy, gdyż potrzebuję nagłośnić dosyć mały 12m2 pokój. Celuję raczej w nowe produkty, gdyż nie wiem kiedy dokładnie dokonam zakupu a śledzić aukcji nie mam czasu ani ochoty.

Nie ukrywam, że priorytetem jest dla mnie mocne pierd... łupnięcie :D tzn. bass. I gdyby nie to, że śledzę to forum to wybrałbym pewnie jakieś głośniczki od lodżitecha i byłbym zadowolony. Ale skoro da się w tej cenie coś lepszego kupić to czemu nie. :) W każdym razie potrzebuję czegoś uniwersalnego, żeby służyło jako głośniki do komputera.

Wydaje się, że zestaw 2.1 byłby najbardziej optymalny gdyż 2.0 pewnie dałoby radę z nagłośnieniem tak małego pokoju, jednakże nie wiem czy niskie tony byłyby tak "mocne" jak tego oczekuję, a nowe kolumny to raczej większy wydatek plus nie wiem czy do tego metrażu opłacalne. 

Obecnie siedzę na integrze P5Q więc polecając jakieś głośniki podajcie również jaką dźwiękówkę do tego potrzebuję. Całość musi się jednak zamknąć w max. 700zł, jednakże tak jak napisałem na początku - jeśli tańsze głośniki byłby opłacalniejsze biorąc pod uwagę wszystkie aspekty to mile widziane tańsze oferty. :)

 

Cenię każde rady i propozycje jednak proszę aby nie opierały się one tylko na "mam i polecam". :)

 

Sorki, że tak chaotycznie napisane ale zmęczony jestem po robocie - mam nadzieję, że zrozumiecie. :D

Link to post
Share on other sites

do 12m^2 luzem pojda microlaby solo6c, normalnie bym polecal 7c jak zalezy Ci na basach ale w malym pokoju marnowalyby sie :).Tak czy siak basy samych 6C potrafia juz wgniesc.

 

z dzwiekowka to przede wszystkim powiedz czy chcesz cos zewnetrznego czy na PCI.

Edytowane przez sacredl
Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz. :)

Mowisz, ze z basu powinienem byc zadowolony? Mialem ochote na te Microlaby ale wlasnie obawialem sie o niskie tony. Jeszcze mi powiedz czy nie lepsza bylaby oferta Edifiera?

Jezeli chodzi o dzwiekowke to wymagan zbytnio nie mam procz tego zeby dobrze wspolgrala z wybranymi glosnikami i nie byla zbyt droga. Mozecie podac propozycje zewnetrznej jak i na pci/pci-e x1

Edytowane przez are2k
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przy takim metrażu, takich głośnikach, karta dźwiękowa jest ostatnią rzeczą o jakiej trzeba myśleć.

W takim razie radzisz, żeby pozostać przy integrze? Mógłbyś coś ponadto więcej napisać? Te microlaby będą dobrym wyborem, czy warto zastanowić się jeszcze nad czymś innym?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...