Skocz do zawartości

Podładka pod ss kana v2


Recommended Posts

Obecne używam jakiejś large (450x400) firmy a4tech, podkładka ma ponad rok i jest trochę postrzępiona w niektórych miejscach co utrudnia aiming w niektórych momentach. Postanowiłem zabrać się za szukanie jej następcy, myślałem nad steelseries qck także large. Mysz którą używam to steelseries kana v2. Oczywiście podkładka pod gaming (cs;go)

Link to post
Share on other sites

Jaki masz budżet? Ile robisz cm/360* w CS:GO?

 

QCK i 500mp to prawie takie same podkładki, więc przechodzenie na SS jest bez sensu.

 

Możesz kupić kolejną 500mp, lub dołożyć np. do Roccat Taito

Edytowane przez misiek06
Link to post
Share on other sites

W tym przypadku się nie zgadzam. QCK jest sporo twardszy od 500MP. Przy miękkiej podkładce ta mysz ociera spodem o powierzchnię.

 

Drogi autorze, czy rozważałeś naklejenie drugiej pary ślizgaczy na obecne?

Link to post
Share on other sites

albo weź zowie g-tf speed i po problemie ;)

 

Różnica w prędkości po przejściu z QCK/MP500 na G-TF Speeda będzie ogrooooomna.

 

Jeśli się zdecydujesz i szukasz taniej sztuki, to zapraszam na priv bo mam do sprzedania nówke taką podkładkę.

Link to post
Share on other sites

Mysz mam jakieś 1,5 miesiąca więc to nie jest wina ślizgaczy, w csgo mam sensivity 2.5 oraz 400 dpi to jest pełna podładka na 360* (około 45 cm) przy 1k hz. Cena tej zowie podchodzi pod 100 zł, jest to trochę za duzo jak dla mnie. A i dodam że przy tej podkładce nawet jak podniosę mysz na około 0,5 - 1 cm do góry to sensor dalej łapie jakby była ona na powierzchni. Chyba zdecyduję się na qck zwarzając też na to że zdecydowana większość profesjonalistów używa tejże podkładki do myszy Steelseries i nie tylko.

Link to post
Share on other sites

Mysz mam jakieś 1,5 miesiąca więc to nie jest wina ślizgaczy, w csgo mam sensivity 2.5 oraz 400 dpi to jest pełna podładka na 360* (około 45 cm) przy 1k hz. Cena tej zowie podchodzi pod 100 zł, jest to trochę za duzo jak dla mnie. A i dodam że przy tej podkładce nawet jak podniosę mysz na około 0,5 - 1 cm do góry to sensor dalej łapie jakby była ona na powierzchni. Chyba zdecyduję się na qck zwarzając też na to że zdecydowana większość profesjonalistów używa tejże podkładki do myszy Steelseries i nie tylko.

Są sponorowani przez steelseries, dobry jest Roccat Taito, Razer Goliathus SPeed

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...