Skocz do zawartości

Mój Sony Xpieria zgasł i nie chce się naładować ani włączyć!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez SasukeUchihaPL,

Recommended Posts

Witam!

Obecnie mam telefon Sony Xpieria T i byłem z niego bardzo zadowolony,  az do teraz , bo pomimo róznych uszkodzenia mechanicznych, dalej smigał jak trzeba.

Ale wczoraj gdy wsiadałem do samolotu rozładował sie.

Problemem jest to ze nie chce sie  naładowac. Próbowalem 3 ładowarkami i nic.

Dioda która pokazuje ze telefon sie ładuje pokazuje sie dopiero wtedy gdy przycisne przycisk ładowania a gdy go puszcze nie swieci sie.

Podejrzewam ze to problem z baterią   bo gdy  go wlaczylem po 15 minutach ladowania ( nic sie nie naladowal ) pokazalo mi na sekunde obrazek sony  ten przy wlaczaniu i odrazu padl. Potem tak  jeszcze pare razy .

Mam nadzieje ze nie będe musial jezdzic do naprawy i ktos tu bedzie wiedzial co poradzic

Prosze o szybką pomoc

z gory dziekuje :).

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

U mnie na mojej E1 jest ten sam problem telefon trzeba zostawić na około 15-30 min podłączony do ładowania i czekać cierpliwie jeżeli telefon się sam nie włączy (do ekranu ładowania baterii) odłączyć go od ładowania i podłączyć jeszcze raz powinien się wtedy od razu włączyć jeżeli to nie pomoże to będziemy kombinować dalej

Edytowane przez SasukeUchihaPL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To znaczy ja go wczoraj ładowałem całą noc i nic tak jakbym wgl nie ładowal.

Mysle ze spróbuje przytrzymac ten klawisz właczania i on będzie sie ładował i zrobię tak jak  mówisz pozniej ale wątpie zeby to pomogło ;/


A jednak  pomogło!

Wielkie dzieki ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...