Skocz do zawartości

[X360] Czarny ekran po włączeniu czegokolwiek.


Recommended Posts

Dzisiaj zastała mnie niemiła sytuacja. Włączyłem swoją konsolę Xbox 360 i po odpaleniu gry zrobił się czarny ekran. Nic się nie działo. Kliknąłem więc przycisk Xboxa na padzie i chciałem powrócić do menu. Jak się okazało obraz kompletnie się zawiesił. Wyłączyłem konsolę i spróbowałem odpalić Internet Explorer. Również taka sama sytuacja jak wyżej. (Dashboard działa normalnie) Robiąc ''domową'' diagnozę stwierdziłem, że w konsoli jest ''za cicho''. Tak jakby wentylator przestał hulać tak, jak to zwykle bywa w Xboxach. Pomyślałem, że to wina kurzu, zapchał się i trzeba ''odkurzyć'' konsolę. Umyłem ją z kurzu, podmuchałem do środka i podłączyłem konsolę. Również te same problemy co wyżej. Jedyne co słychać to zasilacz, chociaż wentylator w środku konsoli działa, ale... Według mnie ma za słabą moc i to zdecydowanie, kręci się bo kręci, ale chyba powinien trochę szybciej.

 

Według mnie padł albo napęd, albo właśnie wentylator.

 

Miał ktoś podobny problem? Wie ktoś jak to naprawić? Czekam na odpowiedzi w komentarzach.

 

PS: Ostatni raz korzystałem z konsoli wczoraj (Wtorek), natomiast dzisiaj (Środa) o godz. 23 wystąpił problem. Wcześniej nic nie wskazywało na to, że to...Koniec? Trochę zaniedbałem konsolę, ponieważ dawno jej nie czyściłem z kurzu i trochę zaległo.

 

*Jeśli jedynym sposobem będzie kupno nowej konsoli, to czy warto jeszcze inwestować w to, czy lepiej sprzedać swoje dotychczasowe gry i dozbierać trochę do konsoli nowej generacji?

Link to post
Share on other sites

Dokładnie to samo! Rano sobie pograłem, wieczorkiem zaś czarny ekran (na yt i na grach) uruchomienie interfejsu = zawieszenie konsoli. To dziwne. Czy to możliwe że nam obu konsola padła w tym samym momencie? :( Coś tu nie gra. Data wyprodukowania x'a - 2010-10-2

Link to post
Share on other sites

to sa Slimy z tą datą

zróbcie reset ustawień do początkowych (nie rusza zapisów na dyskach)

albo włączcie tez padem konsole (guzik z logo X) i trzymajcie cały czas prawy spust + Y

aż konsola zrobi reset - wtedy zresetuje sobie ustawienia video

 

problem jest po stronie M$ - coś z LIVE

odłączyć konsole od neta

Link to post
Share on other sites

najmlodszy jasper jaki mi sie trafił z kilkuset konsol to był z kwietnia 2010 wersja NTSC z USA

w europie ostatnie jakie były to limited edition FFXIII 250GB były ze styczeń i luty 2010

później już slimy na Trinity

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...