Skocz do zawartości

Roccat Savu + Podkładka + Słuchawki za 200zł, warto?


Recommended Posts

Witam

Planuję zakup myszki oraz klawiatury. Pierwotne planowałem zakup SS Rival + QPAD MK-50 + podkładka firmy SteelSeries.

Jednak w sklepie w którym dzisiaj byłem  zauważyłem mysz Roccat Savu w komplecie z podkładką i słuchawkami dousznymi firmy roccat. Zastanawiam się czy warto oraz jak ta myszka wypada względem SS Rival.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Generalnie mój chwyt myszki zależy od jej rozmiaru obecnie mam http://kompik.com.pl/allegro/images/myszy/titanium/titanium_red2.jpg

i ja chwytam finger grip(czesciej) albo claw grip.

Przymierzałem dłoń do Atechów serii Bloody oraz x7, asus echelon, hama urage i jak najbardziej pasowały.

 

Edit@

Kupiłem tego Roccata Savu, świetnie leży w dłoni. ^^

Pozostaje się tylko przyzwyczaić do jej DPI, bo jednak trochę inne .

Edytowane przez daniel1995
Link to post
Share on other sites

Generalnie mój chwyt myszki zależy od jej rozmiaru obecnie mam http://kompik.com.pl/allegro/images/myszy/titanium/titanium_red2.jpg

i ja chwytam finger grip(czesciej) albo claw grip.

Przymierzałem dłoń do Atechów serii Bloody oraz x7, asus echelon, hama urage i jak najbardziej pasowały.

 

Edit@

Kupiłem tego Roccata Savu, świetnie leży w dłoni. ^^

Pozostaje się tylko przyzwyczaić do jej DPI, bo jednak trochę inne .

 

Nie brać żadnych myszek A4techa z serii bloody, totalne ścierwo, w dodatku oprogramowanie tych bloody mnie tak śmieszy, bo by ustawić tam jakieś opcje, trzeba płacić za to ... po prostu żenada.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem zadowolony z zakupu.

W zestawie otrzymałem:

Mysz Roccat Savu.

Podkładka Roccat Taito mid-size 3mm.

Słuchawki Roccat Vire wraz z etui i z dwoma rozdzielnikami na mikrofon i słuchawki.

Do myszki zaczynam się przyzwyczajać, jest wygodna oraz mogę ją używać w ułożeniu finger grip jak i palm grip.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...