Skocz do zawartości

Myszka dla gracza do 100zł


Recommended Posts

§  Budżet: 100zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Coś z logitecha ale wszystko się pozdzierało

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Także szukam

§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  Nie wiem

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  Battlefield 4, CS GO oraz różne inne do singla

§  Ile przycisków używasz w myszce:  Dwa oraz rolka

§  Chwyt: Palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  Niewiem o co chodzi

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka:  13cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ po paru latach sie zepsuła

             §  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy) Mogę dołożyć do zasugerowanej kwoty z 10-20zł,

Link to post
Share on other sites

http://www.test-gear.pl/dobor-myszki-i-podkladki/

Tutaj na samy dole masz jaki sensor posiada dana myszka.

Ale chcesz myszkę optyczna czy laserową?

Ja niedawno tez stworzyłem podobny temat i sam trochę szukałem i mi się bardzo podoba myszka: http://www.komputronik.pl/product/187129/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Tracer_Recon_USB_AVAGO_9500.html

Posiada bardzo dobry sensor który jest w modelach myszek które kosztują grubo ponad 100zł pozaty, jest bardzo dobrze wykonana i jak dla mnie fajnie wygląda.

A co do tego A4tech x-48k stego co czytałem sensor optyczny avago 3080 jest bardzo dobry.

A4tech x747 poleciłem ci bo mój kolega go posiada i jest z niego bardzo zadowolony sam na nim grałem i był bardzo wygodny sensor też nie jest zły nie wiem kto ci powiedział że A4tech ma słabe sensory. 

Edytowane przez KoozaK
Link to post
Share on other sites

A4tech od jakiegoś czasu współpracuje z Pixartem, i jego słabymi sensorami ( nie wszystkie, bo najnowsze 3310 jest mega) ale te które pchają we wszystkie a4techy to po prostu ścierwa.

 

Musisz szukać pudełek, które nie mają napisu na pudełku "v-track". Zazwyczaj myszki z pixartami mają niebieski kolor pudełka, a te z avago czerwony ( nie zawsze.)

 

Co do myszki do 100zł, to a4tech jest b. dobrym wyborem jeśli wybierzesz ciekawy produkt.

 

Polecam A4tech X747 XGame Laser Oscar Blue Fire/Brown Fire. W środku laser avago 9500.

 

Mógłbyś również dołożyć 30 zł i mieć CM Storm Alcor z Avago 3090 czyli bardziej precyzyjnym optykiem. I ogólnie wydaje mi się że jakość jednak troche na wyższym poziomie. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...