Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, stoję przed wyborem kupna nowego telefonu.

Z tego co widzę, to do 800 zł można dostać nawet S3 czy 4 od appla.

Można wierzyć takim aukcjom, skoro są o 100-200 zł tańsze od innych?

Reansumując, jakie telefony polecacie do tych 800 zł?

Zależy mi na przeglądaniu internetu, słuchaniu muzyki, dobrej jakości zdjęciach i w miarę żywotnej baterii.

Link to post
Share on other sites

To raczej rozbijasz się o to czy chcesz mieć Androida czy iOSa.
Android, jest wolniejszy od iOSa. Ale za to ma dużo większą dostępność aplikacji, z tego wiele bezpłatnych.
Do przeglądania neta lepiej wypadnie S3, ma chyba nieznacznie większy ekran.
Jak chcesz żywotną baterię to polecam telefonu "standardowe" :) klawka i mały ekran. Smartphone nie ma żywotnej baterii.
Na moim S3 na stockowej batce mogę działać bez problemu 2 dni.  (trochę muzy, GPS, net, eski i połączenia)

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu dołożyłbym jeszcze z dwie stówki i wziął 4s. Wieki temu miałem czwóreczkę potem przesiadłem się na model z ''S'' na końcu i powiem Ci, że różnica była diametralna. Według mnie nie opłacalne jest kupowanie czwórki na dzień dzisiejszy, Czwórka powinna zejść z 200-300zł w dół i zejdzie, kiedy ukarzę się szósteczka we wrześniu. No chyba, że masz ogromne ciśnienie. Jeśli chodzi o sam sprzęt apple (nie wiem czy miałeś do czynienia z jakimkolwiek urządzeniem tejże marki) apple stawia na bardzo oryginalną funkcjonalność, która wiąże się przede wszystkim z atrakcyjnym designem. Jeśli chodzi o androida i te samsungi to nigdy nie miałem tego telefonu, traktuję tę markę z góry jeśli chodzi o telefony, jak dla mnie te telefony są mało atrakcyjne bez jakiegoś powera, sam wygląd mnie odstrasza+ten system.. Wybór należy do Ciebie.

Link to post
Share on other sites

Polecam Ci osobiście s3 lte. 

Iphon nie ma nic do zaoferowania i nie dorównuje s3lte względem technicznym (i9305-2gb ramu,moduł lte,4 rdzeniowy procek)

Fakt andek 4.3 jest obecnie,być może doczekamy sie android L lub 4.4,ale nie radzę się pakować w iphone.

Zdjęcia robi wyśmienite,audio marzenie,duży wyświetlacz.Jeżeli chodzi o baterie.

Bateria trzyma średnio 3dni przy normalnym użytkowaniu (kilka sms,1-2h rozmowy i troche muzyki)

Jeżeli sformatujesz baterię od razu przy zakupie( rozładujesz baterię na maxa i potem ją naładujesz na maxa i tak za każdym razem to bateria będzie Ci długo trzymać).

Także decyzja leży po twojej stronie czy skusisz się na flagowca czy zostaniesz przy jabłuszku 

Link to post
Share on other sites

Osobiście korzystam aktualnie z 5S i powiem, że iOS to zupełnie inny system. Jeśli lubisz i masz czas na grzebanie w telefonie, chcesz sobie wszystko samemu dostosowywać i nie przeszkadza Ci, że telefon się czasem przytnie to bierz Androida. Natomiast jeśli chcesz, żeby miał mniej funkcji, ale działał mega płynnie, to wybierz 4S.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...