Skocz do zawartości

Nowa grafika dla Severna


Recommended Posts

Witka.

Wszyscy wiecie co przydarzyło się Severnowi (nie mówię tu o banie).

 

Spaliła mu się grafika.

 

Traktuje kolesia jak młodszego brata, pomógł mi złożyć sprzęt, pomógł go kręcić siedząc ze mną nocami na gg i skype. Nieoceniona pomoc. Zresztą, zapewne wiele z Was, forumowiczów, coś mu zawdzięcza.

 

Więc wpadłem na pomysł, żeby mu całkiem realnie pomóc w zaistniałej sytuacji.

 

Chciałbym byśmy złożyli się dowolnymi kwotami na nową grafikę dla niego.

Sev myśli o jakimś używanym Radeonie HD4850.

Potrzebuje na to jakieś 250-300 zł.

 

Ja na dobry początek jestem wstanie dać mu za zasługi 100 zł.

Czy znajdzie się ktoś jeszcze, na dowolną wpłatę dla naszego kolegi ?

 

Nie wiem czy postawimy osobne konto w banku, czy też wybierzemy kogoś, na kogo konto te pieniądze będę spływać, a on na samym końcu przekaże je Severnowi. To mogę też być ja.

 

Może takie nie akcje nie są popularne, ale myślę że mamy szansę. Trzeba sobie pomagać no nie ??

 

Z pozdrowieniami

 

Paweł Szulc

pawel.chodziez

Link to post
Share on other sites

Tez jestem z ZG, chlopak ma 15 lat, a tu jest pelno zajec, jak potrzebuje niech idzie do roboty!

Rozumiem- 20pare lat, dziewczyna, samochód i inne wydatki, ok mozna wspomoc, ale 15latka?! Ja na swoj pierwszy komputer prywatny zarobilem przez cale wakacje pracujac w sadzie, dokladnie w jego wieku, wyszlo mi na czysto 1100 zł...

Link to post
Share on other sites

Tez jestem z ZG, chlopak ma 15 lat, a tu jest pelno zajec, jak potrzebuje niech idzie do roboty!

Rozumiem- 20pare lat, dziewczyna, samochód i inne wydatki, ok mozna wspomoc, ale 15latka?! Ja na swoj pierwszy komputer prywatny zarobilem przez cale wakacje pracujac w sadzie, dokladnie w jego wieku, wyszlo mi na czysto 1100 zł...

Nikt tu nie mówi o sprezentowaniu nowego kompa. Czytaj proszę uważnie. To jest moja własna inicjatywa, więc jeśli nie chcesz do niej przystąpić, proszę bardzo. Nikt nie będzie miał Ci tego za złe.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

"To mamy za darmo co zrobimy sami."

"Kto nie robotajet ten nie kuszajet"

 

Sam mi mówił o ogródkach, puszkach i gazetkach.

 

Jedyne w czym mogę mu pomóc to w HD 4850:

http://allegro.pl/item1163360275_palit_ ... tanio.html

 

Nie wiele więcej nówka:

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0 ... ltr=szukaj

Link to post
Share on other sites

Posłuchajcie, ja cenie Severna bardzo. Jeśli nikt się nie dołoży, sam kupię mu kartę.

Powiedziałem, to jest moja inicjatywa, i nikogo do niczego nie zmuszam. Tylko proszę.

 

Dla mnie zrobił naprawdę wiele. Nie wrzucajcie tu tekstów że kto nie pracuje to nie ma itp.

To jest kwestia innego typu.

Chodzi o gest podziękowania, a nie wyręczenia kogoś. To jest subtelna różnica.

 

Jeśli ktoś kogo znam, i cenię, ma problem - staram się mu pomóc.

Są rożne formy pomocy.

Ja wybrałem tę.

Link to post
Share on other sites

To mu pomagaj, ale nie licz, że nagle całe forum zrzuci się po piątaka i kupisz mu 2xGTX 480. Niewiele osób tutaj zapewne zrzuciłoby się. Prędzej, gdyby był problem większej wagi, ale nie chce "krakać", bo nikomu źle nie życzę. Sam skladac sie nie bede, swoje powody mam, kasy jakos specjalnie też nie mam i tyle.

 

A reszte prosze o nie spamowanie w tym temacie i ogólnie wypowiadanie się tylko w sprawie zbiórki/zrzutki. :P

Link to post
Share on other sites

Witam. Severn też mi pomagał, jak pisałem topic, właściwie to po co mu grafika ? Jak do zabawy a nie ma jakichś wymagań to sensu nie widzę w z rzutce, jeszcze jakby recenzje i testy tu robił to może przeszło by coś takiego ale jak nie to nie.

Proponuję swoją grafikę, kupie za psie pieniądze Radeon 2600 XT 60 zł np. A grafika i do filmów HD, do gier też całkiem styknie. ;)

Moja rada. A jak chce lepszą to Albo autor tematu zasponsoruje go , albo niech sam uzbiera. POzdrawiam serdecznie.

 

100 zł , no to idealnie na tego Radeona. :)

Link to post
Share on other sites

zawisc w tym kraju nie ma kresu dolnego

jak dla mnie bardzo dobry pomysł koles pomaga wszystkim pewnie wiele razy ze względu na jego propozycje jeden czy drugi zaoszczędził sporo kasy lub uzyskał za te same pieniądze większą wydajnosc jakby mi pomógł to sam bym mu przelał z checia tą dychę czy dwie:)

brawo dla autora tematu a jesli severn naprawde ma 15 lat to tym bardziej trzeba mu pomóc

Link to post
Share on other sites

Nie oszukuj samego siebie. Prawda, to że pomagał, są też tacy bezinteresowni ludzie. Nie mnie orzekać, czy ten pomysł jest dobry czy nie dobry, bo to wszystko dosyć skomplikowane jest. A jeżeli schodzimy na krytykę i polemikę dzisiejszego świata i ludzi, to warto zaznaczyć że tak na prawdę nadal są te 100 zł które autor może podarować koledze.... a ja też mogę powiedzieć, gdyby mi pomógł dam tą dychę. Cóż, fajne gadanie, ale po co ja się pytam ?

Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa Tylko nie ten czas jestem w podobnej sytuacji jak kowdipapo ciułam ostatnio grosik do grosika masa wydatków a końca nie widać .... są wakacje i jest masa pracy tylko checi tym bardziej jak mieszka w dużym mieście pełno agencji tymczasowych kwotę 400 zł może zarobić w tydzień tylko chęci Poza tym stali bywalcy forum zapewne tez maja nieco większa granice wiekowa od Sevena co za tym idzie ich portfele sa zależne od chęci rodziców Poza tym ma 15 lat ma rodziców dziadków babcie i pewnie starsze rodzeństwo chyba że singielek ^^ sąsiadów jakieś prace chałupnicze ... uzbieranie kwoty 400 też by było do zdobycia .. lecz trzeba nieco pomyśleć ;) jak sam dasz 100zł to jeszcze 300 i po zabawie

 

tak czy owak życzę powodzenia w akcji :)

Link to post
Share on other sites

dla tego jestem za tym aby nie pomagać ludziom którym się nie zna, widać jaka wdzięczność jest od innych, osobiście kilka razy się przejechałem i nigdy w życiu nie pomagam i nie będę pomagał!!

 

To jest czyste chamstwo, ludzie mogli brać za składanie sprzętu po 100 zł na CZYSTO ( sam tyle biorę ), a chłopak wam pomagał za darmo. Imho głupi był że to uczynił, mi nic nie pomógł, ja innym nie pomagam i od innych nie wymagam pomocy. Osobiście jak bym był "nieudacznikiem" który nie potrafi wyszukać na google sprzętu i taki chłopak by mi pomógł w złożeniu tego zestawu, to rzucił bym mu te marne 10 zł. Przemyślcie to.

 

game4you chyba nie wiesz co to jest "brutal" jeżeli nazywasz stratą grafiki na auto.

Link to post
Share on other sites

game4you jakie masz autko :) ?

 

Co do tego czytałem...

Powiem tak zintegrowaną karte ma ;)

Po drugie 300zł za jedną pomoc dostać - no masz pomysły

To radzę ci tak zrobić dasz mu tą 100 co o niej piszesz on sobie reszte sam dozbiera :)

 

A wież mi 100 za kilka pomocnych tematów to nic ^^

 

Mogę wysłać ale smsa nawet 3 :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...