Skocz do zawartości

Czy to dobry wynik w 3DMark06 ?


Recommended Posts

Witam,w 3DMark06 mam wynik 13400pkt i wydaje mi się że to trochę za mało.

 

konfig:

Amd athlon x4 630 2,8GHz @ 3,44GHz

2x2GB Kingston hyperX 1600

Asus M4A77TD PRO

Zotac GTX 260 rev.2 896MB

OCZ MXS 500W

 

Przed podkręceniem procka wynik był o jakieś 250pkt mniejszy niż teraz chyba coś jest nie tak.User Igorus ma podobnąkonfigurację i po podkręceniu procka tyle ile ja ma wynik 16tyś pkt.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem gtx260 plux 2x2gb 800mhz plux procek 3,9ghz q9550 i 20173pkt

Mi się zdaje że 17-18 tyś byłoby dobrze

Moje podpowiedzi to:

1.Sterowniki z karty wgrać najnowsze

2.Posprawdzać stabilność poszczególnych komponentów

3.Dysk to raczej nie powinien niczego spowalniać

4.Możliwe coś z 3dmarkiem ja na gtx480 więcej jak 21tyś nie potrafiłem wycisnąć

Link to post
Share on other sites

może to coś podpowie ale gdy uruchamiam pc przez jakieś 2-3 sec słychać jak karta (wiatrak karty chodzi na najwyższych obrotach a potem normalnie) i ciągle tak normalnie chodzi a chyba jak gram w jakieś wymagające gry to powinien obracać się szybciej ?

 

wczoraj miałem formata i ściągałem sterowniki ze stronki nvidii (chyba nowe)

Link to post
Share on other sites

ja mam gts 250 i ten program sprawdza mi sie wysmienicie mozesz go uzywac ten wynik 3dmarka masz za niski zdecydowanie (ja mam 17149 po OC karty i procka 4x3,7) a pisanie ze w 3dmarki sie nie gra to nie wyjasnienie bo skoro wynik wychodzi zły to w grach będzie to samo przecież

hmm zobacz jakie masz uzycie procka jak masz tylko pulpit powinno byc 1-3 % moze jakis robal ci siedzi i obciąza procka ja tak mailem ciagnał pieron cały czas 100% do tego jak robisz 3dmarka wyłacz antyvira jak masz

o najnowszych sterach koledzy pisali wyżej ja dodam że sprawdz czy masz najnowsza wersje marka bo wychodziły tam jakies poprawki pozdro

Link to post
Share on other sites

pewnie, że słaby wynik, ja wyciągam lekko więcej na dwurdzeniowym E6750 @ 3,4 GHz i GTS250 nie kręconym (a muszę raz podkręcić, żeby dobić do 14k ;p).

Zrób test 3d markiem vantage, crysisem, czy innymi, wtedy porównaj wyniki tu:

http://www.benchmark.pl/rankingi.html

 

bo może po prostu się coś w systemie wali ;}

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...