Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

ostatnio po głowie mi chodzi wymiana głośników przy kompie, posiadam logitech x-230 i kartę dźwiękową x-fi xtreme gamer fatality. Zastanawiałem się nad mini wieżą (mam mało miejsca żeby rozstawić duże kolumny stereo, stąd mini wieża), przypadł mi do gustu zestaw denona, o taki

http://allegro.pl/zestaw-denon-dra-f107-dcd-f107-glosniki-scf107-i4405093880.html

 

Wieża była by podpięta na stałe pod kompa, zastosowanie gry, filmy, muzyka (głównie rock, metal), wszystko po trochu, z naciskiem może na gry

Dobre będzie takie połączenie ? nie będzie brakować basu, mój zestaw logitecha posiada jako taki subwoofer, nie narzekam na te głośniki, ale może czas na zmianę.

Wczytałem w opisie że można podłączyć do wieży subwoofer, nadał by sie taki ble jaki od kina domowego?

Budżet max 1000zł

Link to post
Share on other sites

a co myślicie o tym zestawie denona co podałem, posiada dodatkowy wzmacniacz, do którego można podpiąć suba, przynajmniej tak wyczytałem, nie musi być jakis tam super mocny, przy logitechu ma 20w i jakoś daje rade

Link to post
Share on other sites

nie miałem okazji słuchać tego Denona, ale pewnie też nie będzie zły. Bałbym sie podpianć suba do czegoś takiego i obawiam się, że może byc to tylko chwyt marketingowy a jakość/synchronizacja dźwięku będzie taka sobie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...