Skocz do zawartości

Need For Speed WORLD


Recommended Posts

Dobra. Pograłem, doszedłem do 10 poziomu, i faktycznie, nie ma możliwości dalszego "expienia" bez zakupu Starter Packa. Gra sama w sobie nie jest zła, dodatki aż tak nie przeszkadzają w jeździe, no... poza "Traffic Magnet" :P . Na wyższych detalach, słońce tak potrafi dawać po twarzy, że można oślepnąć. Dodatkowo, denerwują przeciwnicy, którzy dosłownie "latają" po mapie (lagi?), a przez włączone kolizje, i niestety nie możność ich wyłączenia, często moja Mazda ląduje na ścianie.

Link to post
Share on other sites

Ja pogralem w bete do 15lvl, i jakos rewelacji nie bylo, Mysle ze powinni zrobic mini pakiet np do 25lv za 15-20zl, a potem do 50 i jeszcze wiecej za te 50zl,

Dlaczego tak uwazam? - nie wszyscy chca odrazu bulic 50zl to raz, a dwa niektórzy mogli by sie zdziwic ze kupujac b szybka fure w innych czesciach nfs tu jest ona po prostu WOLNA,

Link to post
Share on other sites

hmm ja również pograłem w Bete chyba jakoś 20 lvl i są rzeczy które denerwują (nie które po porostu nie zrozumiałe) ale 50zł to taka nie wygórowana cena i zastanawiam się czy wybulić czy raczej dozbierać do HP mimo że nie wiem jak się prezentuje jak na razie

Link to post
Share on other sites

Kolejna arcadówka, żadnej z tego frajdy nie ma, a do tego sama banda pacanów gra, nie można przejechać 10 metrów bez kontaktu.

Racja. Gracze już chyba zapomnieli co to czysta rywalizacja.

 

IMO, bez Starter Packa, nie opłaca się w to grać tak naprawdę. Mamy tylko 10 poziomów, co daje nam zaledwie kilka tras (do tego większość to te z Carbona). Zanim uzbieramy na BMW, które kosztuje 2.000.000$ (z czego za wyścig dostajemy średnio 1.000$) zdążą wyjść przynajmniej dwa kolejne NFS'y.

Link to post
Share on other sites

Tak, można. Dochodzisz do 10 poziomu, dzięki czemu odblokowują Ci się dodatkowe trasy (łącznie, jest ich kilka), po których możesz jeździć do woli. Przy okazji, model jazdy, jest zdecydowanie bliższy temu z Most Wanted.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...