Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki, zrobię przy okazji na ipodzie jeszcze, bo cały czas mam unthreated.

 

Co do ajfona jesszcze - 16 GB uważaj za ostateczność, ja nie chciałem czekać paru dni na 32GB i teraz się męczę (a wychodziło tylko parę zł dopłaty :sciana: ).

http://abload.de/img/imagex4sir.jpg

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za tak wiele szczegółów, naprawdę dużo mi się rozjaśniło. Co do 16GB, czy to może się okazać niewystarczające? Robię trochę zdjęć(ale nie zrzucam na komputer z czystego lenistwa, w sumie mam z 20GB ich,przy założeniu, że iphone byłby 'czyszczony' z nich regularnie tj. ze smartfona na komputer będę miał problem z pojemnością?) Z innych rzeczy to raczej nie przechowuję za dużo na komórce, raczej jakieś proste gierki.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie zapełniłem pamięci mojego 16gb pod korek. Zawsze zostaje ze 2gb miejsca, ale ja nie potrzebuje pierdyliarda apek, muzyki mam niecałe 3gb i te 16gb jest dla mnie w sam raz.

Wszystko zależy od potrzeb

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nigdy nie zapełniłem pamięci mojego 16gb pod korek. Zawsze zostaje ze 2gb miejsca, ale ja nie potrzebuje pierdyliarda apek, muzyki mam niecałe 3gb i te 16gb jest dla mnie w sam raz.Wszystko zależy od potrzeb

Ja mam 25 apek zainstalowanych, z czego wszystkie must have (klient poczty, bank, Allegro, wykop, tapatalk, Lightroom itd.), muzykę którą słucham (w ogg, także pojedynczy utwór nie zajmuje wiecej, niz mp3), zdjecia i pare odcinków seriali - wolne w tej chwili poniżej 200mb, także nie polecam ajfona 16Gb.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie o tym mówię. Inna sprawa, że ja nie mam 170mb SMS'ow apek mam 19. Fb u mnie to 115 a nie 227mb więc podejrzewam, że odrobina czyszczenia załatwia sprawę.

Najwięcej miejsca pochłania mi wimp bo ściągam listy na iphone i pewnie w około 4gb się zamknę.

Gier nie mam żadnych, od tego mam pc i konsolę więc 16gb to optymalna ilośc pamięci.

Indywidualna kwestia i tyle

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No cóż, wiadomości mam masę, nie wiem dlaczego tyle Facebook pożera, ale sama apka wazy 101mb - danych, tak jak na Andku nie da sie wymazać.

 

Z gier mam tylko Jenge i Pasjansa na nudne posiedzenia na tronie, w sumie same apki to nie taki problem, bo wiecej miejsca zajmują mi zdjecia, muzyka i dokumenty.

 

Jeżeli ktos korzysta z telefonu tylko do dzwonienia, to pewnie, ze starczy. U mnie ajfon działa jako odtwarzacz muzyki (choć mam tez inne playery, to ajfon ląduje w stacji dokującej i służy do napędzania Grado) i duzo tez robie nim zdjeć, także 32GB uważam za optymalne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie.

Zastanawiam się właśnie, ale niestety nie mam możliwości dostania Iphone5 32GB w ofercie T-mobile, jedynie 16tka jest dostępna. W swojej 'tetce' ani razu nie czysciłem porządnie miejsca a dalej mam wolne 4GB z łącznych 16 i mi to póki co wystarcza. Mam nadzieję, że Iphone nie jest dużo bardziej pojemnościochłonny(a raczej apki na iOS). Chyba, że sprzedać od razu na allegro  i kupić 32 GB :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...