Skocz do zawartości

Jaka konsola będzie dobra dla mnie ?


Recommended Posts

Witam, we wrześniu zamierzam kupić konsolę nowej generacji. Nie wiem czy wybrać XO czy PS4. Mam słabego PC (nawet bf3 nie chce chodzić), ale komputer mam zamiar kupić za rok. Teraz interesuje mnie konsola. 

 

To tak... najczęściej  będę grał w  gry multi-platformowe takie jak nowy COD, napewno kupię The witcher 3 i GTA V. Exclusivy mnie bardzo nie kręcą. PS+ to dla mnie jest tylko korzyść (darmowe gry). Pad od ps4 też bardziej mi przypadł do gustu, pad od xboxa jest taki pusty. Jeszcze sprawa kinecta i ps eye. Czy będę mógł na obu konsolach grać w gry typu: kinect adventure, lub kinect star wars (wiem, że to ze starej generacji). 

Awaryjność- xbox w zasilczu, konsoli i kamerce ma wentylatory, a ps4 tylko w konsoli. Czy ps4 się nie przegrzeje ?

 

Dziękuję za odpowiedź. :)

Link to post
Share on other sites

Sądząc po twoim opisie lepsze by było PS4, ale w gry ze starych konsol nie zagrasz chyba, żebyś skusił się na Wii U bo ono obsługuje większość gier z Wii,. Jest też kwestia graficzna gry wyglądają lepiej i chodzą lepiej PS4. Konsola ci się nie przegrzeje gdy masz dobrą cyrkulacje powietrza tzn. nie zamykaj jej włączonej w szufladzie tylko postaw np. pod telewizorem i sprawdź czy dobrze cyrkuluje powietrze jeśli tak to ci się nie przegrzeje jednak jeśli tak będzie to na konsoli pojawi się czerwony pasek. Tak więc jeśli nie interesują cię exclusivy to bier PS4.

Edytowane przez Polhar
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam pytanie co do kinecta i ps eye. Czy do kamerki playstation potrzebne będą jakieś kontrolety move ? Czy na tym ps eye będzie można grać w podobne gry do kinect adventure (coś ominąć, tu coś uderzyć) ?

Właśnie dziękuję za odpowedź :)

 

W poprzedniej generacji do multiplatformówek lepszy był xbox, czy teraz ps4 sobie poradzi ?

 

Edytowane przez Warlock13
Link to post
Share on other sites

Są jakieś tytuły f2p na xoboxa ? Czy xbox live gold przynosi jakieś korzyści oprócz grania na multi ?

 

 

Nie powiem xbox jest w atrakcyjniejszej cenie, bo za 2000zł można mieć 2 gry kinecta i konsole. Tylko nie wiem na jakiej konsoli będzie grało dużo polaków.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem gry f2p są w produkcji, ale chyba nie ma jeszcze żadnej na Xboxa One, a Xbox Live Gold ci się przyda np. niedługo debiutuje serial Halo: Nightfall więc jeśli lubisz serię Halo to Xbox Live Gold ci się przyda,, żeby to obejrzeć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...