Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Tydzień temu zakupiłem Samsunga Galaxy Note 3 dokładnie w czwartek (17,07,14r). Zapłaciłem 375,99£ + dostawa gratis tylko 7dniowa bez możliwości zmiany na inną. W piątek(18,07,14r) dostałem maila o wysłanym produkcie oraz numerze do śledzenia w royal mail niestety nie mogę do tej pory zlokalizować przesyłki. 2 dni temu sprawdzałem ceny telefonu na stronie i zauważyłem że sprzedawcy/ dostawcy towaru został usunięty ze strony internetowej Pixmania. Status na stronie to potwierdzony. Pośrednik lub sprzedawca to Bizrusonline wiem że przesyłka niby wyszła z UK, na stronie pośrednika jest napisane że darmowa dostawa trwa zazwyczaj do 4 dni. Mieszkam w Szkocji i nie miałem problemu przedtem z dostawą z innych sklepów. Jutro mija termin sklepowej dostawy, natomiast mogę reklamować dopiero po 1,08,14r. Wydaje mi się trochę to dziwne i obawiam się że przesyłka nie dojdzie lub jest to jakaś lipa ze strony dostawcy. Dodam więcej informacji jutro ponieważ planuje zapytać Pixmanie UK dotyczącą mojego zamówienia a usunięciu dostawcy z ich strony.

 

Jakie mieliście własne przeżycia z Brytyjską stroną Pixmania i dostawą towaru od innych dystrybutorów ich strony??


Witam. Dostałem informacje że termin dostawy to 7dni roboczych i jeśli nie dojdzie do piątku to mogę liczyć na wysyłkę 2 telefonu bądź zwrot pieniędzy. Będę na bieżąco aktualizował temat.


Witam, dziś dostałem odpowiedz ze sklepu że telefon nie został wysłany ponieważ nie mają tego koloru na stanie oraz jest on ciężko dostępny w Europie ( kupiłem SGN 3 w kolorze Black) natomiast mogą wysłać mi jak najszybciej kolor Biały jeśli chcę. Moja odpowiedź na to była szybka że rezygnuję z tego zamówienia oraz żądam zwrotu pieniędzy. Dziś już nie dostałem od nich odpowiedzi więc czekam na dalsze poruszenie tematu oraz na pieniądze za telefon.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...