Skocz do zawartości

Który soundbar Samsung HW-E450 czy Samsung HW-F450?


Recommended Posts

soundbar nie jest najlepszym rozwiązaniem. brzmienie średnie i ogólna jakość ciulowa. Zastanów się nad jakimś zestawem 2.1 ze wzmacniaczem a sygnał puść po światłowodzie....

 

Aczkolwiek wersja f jest nowsza i brzmi troszkę lepiej ( jeśli można tutaj mówić o basie jest on delikatnie głębszy )

Pozdrawiam

 

A i jeszcze jedno proponuję nie sugerować się mocą bo to co podaje producent jest, że tak powiem zabawne....

Edytowane przez RafiXll
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak ponieważ owe głośniki są umieszczone w jednym punkcie i nie możesz ich sobie dowolnie rozstawić dookoła siebie. a to 1 to jest sub. Aczkolwiek posiadają surround itd wrażenie dźwięku do okólnego jest dość fajnie wyważone zwłaszcza przy jakimś dobrym filmie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeszukując rynek znalazłem jeszcze jeden interesujący soundbar LG NB3530A czy jest on lepszy od Samsunga HW-F450? Prosiłbym też o opisanie mi ile głośników posiadają oba soundbary i czy są to głośniki jedno dwu czy trójdrożne.

Edytowane przez xvxvk
Link to post
Share on other sites

Niestety z lg nie miałem do czynienia aczkolwiek myślę, że spisuje się podobnie jak wyżej wymieniony samsung. Jeśli dysponujesz czasem radzę udać się do jakiegoś punktu sasmunga albo lg ( tudziesz saturn i media markt ) i wtedy pokuś się znajdź ciemniaka, i powiedz mu żeby podłączył ( może to potrwać ). Po prostu poproś o prezentacje sprzętu jako klient masz do tego prawo. A oni są jak du*a od srania żeby Tobie drogi użytkowniku dać się tym pobawić. No chyba że nie zależy im na sprzedaży.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie chyba tak będę musiał zrobić,czy jesteś w stanie odpowiedzieć na drugą część mojego pytania,bo widziałem kiedyś w sklepie soundbar który miał niby 4 głośniki ale tylko 2 działały a pozostałe 2 były tylko imitacją głośników i zastanawiam się jak jest w tych soundbarach czy wszystkie 6 będzie grało czy to tylko 2 a reszta jest dla fajnego wyglądu?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...