Skocz do zawartości

Gtx 760 Zotac AMP, nada się na procesor i5 4460 ?


Recommended Posts

Witam serdecznie, moje pytanie odnośi się owej karty jak i posiadanego przezemnie procesora, czy owy układ będzie ze sobą współpracować ? Zależy mi na wysokiej wydajności, owa konfiguracja będzie nadążać za sobą ? Nie wystąpi przypadek kiedy procesor będzie spowalniac kartę, a w grach wystąpi przycinanie.A druga sprawa, chciałbym ustawić na sztywno taktowanie 3,4 GHz takie jakie uzyskuje się w trybie turbo, owy tryb może być wyłączony jak i pozostałe funkcje oszczędnościowe, zależało by mi na stałym taktowaniu. Moja konfiguracja: i5 4460, Gigabyte H81M-HD3, 8gb ram, corsair 550W, Windows 7 64 Bit.

Link to post
Share on other sites

 

 

czy owy układ będzie ze sobą współpracować ?

 

Oczywiście.

 

 

 

Nie wystąpi przypadek kiedy procesor będzie spowalniac kartę, a w grach wystąpi przycinanie

 

Jak ustawisz takie detale, że GPU/CPU nie będzie wyrabiać to oczywiście, że będzie przycinać - jest to fajny zestaw, ale trzeba zdawać sobie sprawę z jego ograniczeń.

Link to post
Share on other sites

Nie. Obecnie zdecydowana większość gier kładzie większy nacisk na GPU. Taki zestaw powinien zapewnić płynną rozgrywkę w większości produkcji na wysokich detalach (FHD), czasem i na ultra, ale znajdą się gry, kiedy to, za sprawą grafy, trzeba będzie zejść na średnie.

Link to post
Share on other sites

R9 280x sporo mocniejsza, zastanów się dwa razy co robisz.

Pewnie coś skopałeś w kompie, jakieś programy Ci zamulają lub błędy ze sterownikami, zainstaluj 14.4

Chyba że temperatura w komputerze wysoka i wszystko zbija zegary.

A dysk to jaki masz? Bo u kolegi na nowym kompie i5 4440 + hd7850 zdarzały się przycięcia bo dysk nie wyrabiał, był bardzo wyeksploatowany stary samsung 250gb, trzeszczał, wariował. Wymienił na sshd i jest teraz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Bokiem to może co najwyżej wyjść Tytain Z.

Człowieku kupujesz najtańszą r9 280x jaka jest w sklepie i się teraz dziwisz.

Pozdrawiam nowego hejtera.

Pamiętaj!!! Nvidia lepsza bo nvidia, koniec tematu.

Edytowane przez osacz1
Link to post
Share on other sites

Bokiem to może co najwyżej wyjść Tytain Z.

Człowieku kupujesz najtańszą r9 280x jaka jest w sklepie i się teraz dziwisz.

Pozdrawiam nowego hejtera.

Pamiętaj!!! Nvidia lepsza bo nvidia, koniec tematu.

Nie sądziłem ze produkt który kosztuje bagatela 1000zl nie będzie spełniać odpowiednich wymogów pracy, pieniądze nie leżą na ulicy, a wszytko kosztuje, jeżeli place tak duża gotówkę to oczekuje ze karta będzie sprawna.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...