Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wszystko. Zmieniasz cokolwiek chcesz. Wystarczy zainstalować kilka programów (płatnych bądź nie) i masz dostęp do rozmiaru ikon, dźwięków systemowych, dowolnej zmiany centrum powiadomień, lepszej nakładki sms i wielu innych przydatnych narzędzi. 

Najbardziej cenię sobie NoSlowAnimation i Cylinder. Pierwsze przyspiesza urządzenie w niewiarygodny sposób a drugie dodaje fajne animacje przejścia między stronami, nie powodując spadku wydajności.

 

Programów jest cała masa i teraz czuję się prawie jak na androidzie 

Link to post
Share on other sites

Jak nie grzebiesz w plikach systemowych to nic nie uwalisz. Ani razu nie miałem błędu, który by na mnie wymusił restore telefonu. 

Instalacja jest o wiele bezpieczniejsza i prostsza niż kombinowanie z nowymi systemami na andku.

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

A majac ip5 z 7.1.1 duzo roboty? Duze ryzyko? Jakies skutki uboczne?

A jakie skutki uboczne byś chciał?  JB zajmuje 5minut i nawet nie trzeba systemu na nowo stawiać. Telefon działa jak działał z tym, że funkcjonalność idzie do góry

Link to post
Share on other sites

Pare moich uwag odnosnie iOS 7 (w skrocie)

iPhone 4: Nie polecam instalowac 7, mialem telefon z tym systemem przez miesiac czasu. Lagi byly niesamowite przy najprostszych czynnosciach -> wejscie we wiadomosci / liste kontaktow itp. Moj wspollokator byl madrzejszy i pozostal przy 6 i telefon mu smiga jak nalezy :)

iPhone 4s: Tutaj juz sprawa wyglada duzo lepiej, nie wiem jak na 7.1 wypada ale na 7.0 dzialal znakomicie - praktycznie nie mialem zadnych lagow i appki dosc szybko sie ladowaly

 

iPhone  5s: Nie bede sie tutaj duzo rozpisywal bo nawet nie ma po co ;)


I tak jak mowi Tommy, JB to podstawa na iPhonie. Appki robia ten system (wedlug mnie) genialny, a niestety wiekszosc z nich jest platna. 
Przebrnalem przez wszystkie generacje telefonu (oprocz 5, obecnie mam 5s) - mozna powiedziec ze jestem dzieckiem Apple i pewnie zaraz bedzie hate na mnie :D

To sa moje male spostrzezenia, w miedzy czasie mialem Lumie 925 na WindowsPhonie ktory kompletnie mi nie przypadl do gustu, Androida nigdy nie mialem wiec moje zdanie jest nieco ograniczone :P

Link to post
Share on other sites

To może się podzielimy apkami, których używamy z JB?

 

Ja korzystam z intelliscreen x, bloard,action menu, ccsetting, cchide,cydelete,dock shift,Message customiser,nitrous,NoSlowAnimations,pop search,springtomize 3,tiny bar, widget weather,winterboard, iCleaner, bite SMS, zeppelin

 

Obecnie niczego mi nie brakuje, ale jest w czym wybierać

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

 

 

Może ktoś kto ma JB pokusi się o jakaś recenzje, pare opisów aplikacji wraz ze zdjęciami ?

 

Każdy JB używa inaczej

appek jest tyle, że głowa boli

co miesiąc ludzie robią zestawienia najlepszych appek z Cydii

 

https://www.youtube.com/results?search_query=the+best+cydia+tweaks+for+ios+7 


 

 

Obecnie posiadam Nexusa 5, warto zmieniac na IP5?

 

i tak i nie

 

obydwa telefony są BDB 


Obecnie posiadam Nexusa 5, warto zmieniac na IP5? :)

 i tak i nie - obydwa są bardzo dobrymi urządzeniami 

jak Ci się znudził android warto spróbować iOS - jest naprawdę OK

Link to post
Share on other sites

Tommy, obejrzałem ten filmik który podesłałeś, dużo appek, dużo możliwości ale.. tak mnie nachodzi myśl.. Czy jako totalny prosty LAIK zacznę kombinować z tym JB to mogę popsuć sobie smartfona? W sensie tak bardzo poprzestawiać, namieszać że Iphone przestanie być użyteczny i będzie niefunkcjonalny. Nie znam się na tego typu programach :P  No i czy nie tracimy gwarancji czy coś w tym stylu używając tego JB i dużo zmieniając?
Nie linczujcie proszę za te pytania, wiem że może śmieszne, ale jako żółtodziób wolę spytać :)

Edytowane przez Roxanus
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy jako totalny prosty LAIK zacznę kombinować z tym JB to mogę popsuć sobie smartfona?

 

zawsze jest to małe ryzyko

 

 

 

No i czy nie tracimy gwarancji czy coś w tym stylu używając tego JB i dużo zmieniając?

 

tracimy owszem jak oddamy fona z JB na gware - wystarczy przed wysłaniem zrobić przywracanie systemu przez iTunes i po JB ani śladu ;) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...