Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli chcesz aby temat był podpięty, wypada trochę się postarać. W pierwszym poście mógłbyś podać trochę informacji o systemie, swoich spostrzeżeń czy opinii. 

 

Jeśli temat będzie popularny, potrzebny (bogaty w rady, informacje) zostanie podpięty.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Fajny temat :)

 

Mam pytanie, czy to prawda, że z kolejną wersją iOS jest coraz wolniej i mniej stabilniej? W porównaniu Android KitKat 4.4 vs iOS 7.1 nie ma już takiej dużej różnicy? 

Link to post
Share on other sites

@up to raczej malo prawdopodobne IOS jest optymalizowany tylko pod kilka telefonow a android to masa slabszych i lepszych urzadzen ktore czesto w zaleznosci od ceny dzialaja lepiej lub gorzej.

Oczywiscie sa tez perelki ktore pomimo nie wygorowanej ceny dzialja niesamowicie dobrze

Link to post
Share on other sites

Wiesz mi się IOS nie podoba. Przez tydzień uzywałem ipada mini (tego z retina) właśnie z iOS 7 i te wszystkie animacje, na przykład podczas multitaskingu, wydawały mi się bardzo spowalniac urządzenie. Korzystalem z Facebook, Spotify, YouTube. I powiem ci szczerze że kilka razy te aplikacje potrafiły się zcrashować. IMO najnowszy android (na flagowcach) chodzi o wiele plynniej niż iOS.

Link to post
Share on other sites

Mi raczej chodziło w praktyce, a nie w teorii. 

 

A według Was, który system jest najszybszy, najstabilniejszy? WP, Android, iOS.

 

Ja korzystałem z androida S2 i wgrywałem różne romy. Cyanogeny miui itp. I telefon działał dobrze, nic się nei wieszało szybko działało. Przesiadłem się na WP Lumia 920. I teelfon działa również szybko i przede wszystkim stabilnie. W ciagu 6 miesięcy zawiesił mi się może z 3 razy ale to dlatego, że korzystam z wersji WP8.1 dla deweloperów czyli beta. 

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Mysle ze najstabilniejszy jest i bedzie WP chyba ze cos sie zmieni w IOS 8 ale to sie zobaczy

Chociaz w ios nie ma czegos takiego jak calkowite zawieszenie sie telefonu gdy trzeba czekac az sie rozladuje zdarzaja sie tylko sporadyczne lagi

 

Edytowane przez Quniz
Link to post
Share on other sites

po ponad 3 tygodniach uzywania ip 5s i ios 7.1.1 (2 tygodnie miał JB)

stwierdzam ze ten system jest bardzo ale to bardzo dobry (po JB oczywiscie bo bez tego jest bardzo ograniczony) ale tylko na topowych urządzeniach tj IP5 i IP5s - na 4 i 4s nie jest juz tak kolorowo ; lagi i tp

 

bardzo wiele rozwiązań mi się podoba lecz też kilka bym zmienił

 

ogolnie 4,7 lub 5,5 cala w nowych iphonach i bedzie ciekawie i to bardzo

Link to post
Share on other sites

 

 

5,5 cala

 

Nie jestem fanem dużych telefonów i trochę dziwi mnie kierunek jaki obiera firma. Co do samego sytemu, na iPad Mini nie jest tak dobrze jak na 5S ale nie jest tez tragicznie.

 

 

 

Prosty ze mnie człowiek, lubię wiec proste rozwiązania,  

Link to post
Share on other sites

Dlaczego ? 

bo praca w internecie to katorga

miałem razem ip5s i chiczyka na andku 5cali i to w drodze do pracy ip5s służył do słuchania muzyki i wifi tethering (LTE) dla 5-calowca gdyż na 4 calach miałem dość po 5 minutach 

 

4,7 cala bedzie i znow wracam do iphone a najlepeij 5,5 w FHD

aha i jeszcze jedno MUSZĄ poprawić co mnie jeszcze bardziej denerwowało od 4 cali - BATERIE !!!!!!!!

jak to poprawia bedzie smartfon IDEALNY

 

aparatu nie musza - 5s jest wyborny :D 

Link to post
Share on other sites

 

 

bo praca w internecie to katorga

 

No tak, ja z przeglądarki w telefonie korzystam bardzo sporadycznie (nawet na ipadzie), ekran wiec mi w zupełności wystarcza.

 

 

 

 

BATERIE !!!!!!!!

 

Bateria w telefonie musi wytrzymać od 6 rano do 10 wieczorem, jeśli tak jest - nie mam powodów do narzekań  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...