Skocz do zawartości

ciekawe gry do wspolpracy


Recommended Posts

Witam was ponownie,

 

Szukam z moim wspollokatorem jakichs ciekawych gier z trybem wspolpracy (coop, multi itp) do grania w sieci lan.

 

Ostatnio znalezlismy Kerbala, niestety tryb multiplayer jest pasywny i wspolna gra nie mozliwa chociaz gra jest mega !

 

Znacie tytuly podobne do kerbala albo inne ciekawe z podobna mechanika ?

Link to post
Share on other sites

Chodzi raczej o co gdzie cos budujemy, albo jak w Ttd mamy swoj przemysl i sobie pomagamy albo i konkurujemy, tego typu gry :)

Ewentualnie rozbudowane strategie.

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

Civ 5 ograna a hirolsy 3 znamy na pamiec, 4 jeszcze uszla ale 5 i 6 byly zbyt uproszczone :(

Heros 5 uproszczone? Przecież są bardziej rozbudowane od trójki, możliwość alternatywnych ulepszeń jednostek, bogatszy rozwój postaci, dodatkowe skille jak robienie artefaktów dla wojska, możliwość skupowania jednostek z przejętych legowisk bezpośrednio w zamku, lepiej zrobione bitwy gdzie heros może atakować dodatkowo a taka perspektywa 3d i większe pole bitwy daje więcej opcji taktycznych, piątka zawiera wszystko co trójka + sporo ulepszeń i byłaby to najfajniejsza jak dla mnie część gdyby nie fatalny silnik, wlokące się tury przeciwników w nieskończoność i straszne zamuły w multiplayerze albo na większych mapach stąd trzeba mieć anielską cierpliwosć żeby skończyć mapke po sieci... A tak to genialna gra, co do 6 to fakt lipa okrojona ze wszystkiego i dla starego wyjadacza herosów niegrywalna specjalnie, ale piąteczka to obowiązkowa dla każdego miłośnika serii 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
4 jeszcze uszla ale 5 i 6 byly zbyt uproszczone

 

4 i 6 się zgodzę, że to ssaki, ale podobnie jak przedmówca uważam, że piątka nie jest zła, a z kompletem rozszerzeń (dużo wnoszą) to jedyny godny następca części 1-3

zresztą, trójka bez shadow of death też szału nie robiła

 

natomiast przyszło mi wczoraj nowe dvinity - spróbujcie, w co-op gra się zajefajnie 

Link to post
Share on other sites

Tam uboga i znikoma chyba nie graliśmy w tą samą piątke, grubo ponad setka itemów to znikomo?, Wog to fanowski projekt i większość itemków nie występowało w podstawce z oficjalnymi dodatkami, w piątce masz wszystkie najfajniejsze artefakty od butów szybkości po księgi czarów zawierające wszystkie czary, poprzez itemki do szczęścia i morale oraz ataku i inne ustrojstwo plus artefakty łączone i tak tego za dużo, a w trójce sterta nic nie wartych śmieci to większość artefaktów, +5 % do skolego wzroku czy inne barachło które zapycha ekwipunek i nic nie daje.. 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Coz, grajac odnosilem wrazenie ze artefaktow bylo malo, pod koniec gry moze z jeden bohater mial pelne wyposazenie i stad taka mysl ze jest ich malo.

 

Wroce wiec do H5 i zobacze, bo nie mialem dwoch dodatkow (ale ze mnie fan serii :D)

 

Cos jeszcze polecicie ?

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, kuźnie w sumie można olać bo nic nie wnosi niemalże prócz krasnali i kampanii, ale warto dzikie hordy kupić, bo to samodzielny dodatek który wnosi multum usprawnień i w silniku samej gry i w częsci gameplayu a do którego jest mod na kampanie z podstawki i kuźni oraz są mapy wszystkie do pobrania i wtedy zawiera cały poprzedni dodatek, wystarczy 5 pliczków zassać jaskini behemota, polecam też pościągać zestawy map, i z herosa 5 robi się baardzo bogata część, bo faktycznie sama podstawka mogła się wydawać sucha nieco, a i polecam do dzikich hord dossać nieoficjalny patch bodaj 3,2 który dodaje widescreen-a i ogólnie jakby boostuje nieco silnik dzięki czemu gra chodzi nieco żwawiej na sporych mapach z duzą ilością przeciwników, takze podsumowując po kilku zabiegach z dzikimi hordami zobaczysz zupełnie od nowa tą grę i ją docenisz w pełni, ja mam przegrane już chyba setki godzin w piąteczkę, no i zawsze pograć jakąś mapkę z kumplem jest na propsie  :)


a co do innych gier to wiadomo że trzeba ograć borderlandsy obydwa, ja nie spotkałem lepszej gry do co-opa nigdy, jedyneczka już chyba nie ma wsparcia bo gamespy upadł, ale po tunngle czy hamachi można spokojnie grać bez problemu

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

No jak za 30 zł to warto brać, krasnale spoko nawet, chociaż ja już w akademie wsiąkłem na amen i gram tylko tym zamkiem   :) tylko nie widziałem sensu kupować kuźni bo hordy już zawierają krasnoludy a modzik dodaje kampanie i mapy z kuźni czyli w sumie cały dodatek. Także albo brać za 30 zł całość albo za dyszke dorwać dzikie hordy i zmodować sobie 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...