Skocz do zawartości

dziwny problem krokpki na teksturach


Recommended Posts

Witam mam bardzo dziwny problem na początku myślałem że jest to wina karty graficznej jednak okazało się że nie.. otóż na niektórych teksturach w grach zwłaszcza w fifie 14 i bf4 mam jakby takie przezroczyste kropki. Na karcie graficznej był ten problem więc ją wyjąłem i na karcie procesora jest to samo (i7 4770k) otóż zrobiłem chyba wszystko i nadal to występuje... zrobiłem udpate biosu płyty głównej, zresetowałem ustawienia płyty głównej, sprawdzałem na innym zasilaczu, zmieniłem kabel do monitora, podłączyłem kompa do telewizora, sformatowałem kompa i dalej to samo bladego pojęcia już nie mam. kropki te pojawiają się tylko na niektórych teksturach w fifie są to stroje zawodników w bf4 jest to ziemia i niekóre ściany i kroki te się ruszają gdy się do nich przybliżam lub oddalam grając w bf4. W fifie jak ruszają się zawodnicy to kropki też. Płyta główna: msi z87 g43 zasilacz: corsair cx750 procesor: i7 4770k 

Wrzucam scren z fify przyjrzyjcie się dokładniej bo na screena az tak bardzo to widoczne nie jest jednak w grze jest o dosyć widoczne a wczesniej tego nie było , proszę was o pomoc , może ktoś z was miał podobny problem: http://zapodaj.net/b...4694cf.png.html 

Link to post
Share on other sites

Przecież w poprzednim temacie już było mówione o tym.

Poza tym... wystarczy wpisać w google, a znajdziesz tam mnóstwo wyników związanych z "problemem" białych kropek w BF4... To nie jest wina Twojego PC.

Batman by o tym wiedział... ^^

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=8rPXsiynBT8  

Może to was przekona że jednak coś jest nie tak (takie coś dostrzegłem w far cry3). poza tym czasami jakieś elementy w tle lekko migają i cienie też się czasami dziwnie zachowują i są poszarpane. najnowsze sterowniki są zainstalowane. Temperatury gpu i cpu w normie...

Edytowane przez imbatman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...