Skocz do zawartości

HTC one czy może LG nexus 5?


Recommended Posts

Witam,

 

W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić smartfona. Obiekt moich zainteresowań stanowią dwa wymienione przeze mnie w tytule telefony - HTC one oraz LG nexus 5.

Telefon będzie mi służył głównie do multimediów tj. przeglądanie internetu, muzyka, filmy, rzadziej gry.

Potrzebuje dużo pamięci - zależy mi więc głównie na płynności działania oraz wygodzie użytkowania. Wyświetlacz jak i czas działania na baterii również odgrywa istotną rolę.

Chcicałbym poznać Waszą opinię, gdyż już kilka razy skorzystałem z Waszej pomocy w różnych kwestiach i do tej pory się nie zawiodłem.

 

A może macie jakieś inne propozycje? Jestem otwarty, rozważe każdą.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Jakościowo nexus 5 to krok wstecz względem nexusa 4 od LG. Pod tym względem One ma punkt, za to w kwestii płynności czysty android może zadziałać na swoją korzyść, choć z drugiej strony w one nie słychać o problemach z płynnością. Uznałbym, że będą działać podobnie, z małym naciskiem na nexusa - ma przy tym lepszą specyfikacje. Jeśli będziesz dużo korzystał z neta to zaplusuje też dużym ekranem - one ma blisko 0,3 cala mniej. Oba mają po 2GB RAM, ale nie mają slotów na karty pamięci więc zostaje pamięć wbudowana, dlatego gdybyś zdecydował się na nexusa (z tych dwóch tego ci polecam) to bierz wersje 32GB.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli maiłbym brać Nexusa to już wolałbym LG G2 który jest jego lepszą wersją. Jeśli chodzi o wybór HTC Nexus to zdecydowanie HTC. Dobra optymalizacja, przyjemna nakładka, super wykonanie, bardzo dobre głośniki oraz mocne wyjście audio które pociągnie konkretne słuchawki do twoich potrzeb jak znalazł.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...