Skocz do zawartości

Czy to jest dobry wynik ?


Recommended Posts

No właśnie czy na takim zestawie ten wynik jest dobry ? Jak patrze na zestawy innych to nawet na minimalnie gorszych zestawach lub porównywalnych, wynik jest wyższy od mojego.

 

LINK

 

(dysk teraz jest F3 ale różnica między tymi wynikami oscylowała w granicach kilku/kilkunastu pkt)

Link to post
Share on other sites

Strasznie niski masz ten wynik kolego.Co najmniej powinno być ze 16000pkt.Podkręć proca i grafikę.Jak będzie taka konieczność, zainstaluj nowe sterowniki ATi Catalyst 10.6.Wtedy powinieneś mieć te 16000pkt z ogonkiem :wariat:

Link to post
Share on other sites

A jakieś opcje we 3DMarku ustawiałeś? Ma być totalnie na golasa, wszystko domyślne w 1280x1024. Zaktualizuj 3DMarka do najnowszej wersji. Podkręć procka, podkręć grafikę. Ja na 4890 wyciągnąłem ponad 19000 pkt.

Link to post
Share on other sites

Podkręć procesor on ewidentnie blokuje kartę masz bardzo słaby wynik cpu score ja mam u siebie dużo wyższy na athlonie x3 @ 3620 mhz u mnie jest 4322pkt co i tak jeszcze trochę hamuje moja kartę ge foca gtx 260 masz całkiem dobra kartę graficzna szkoda ze by się marnowała przy tym Procku zwłaszcza ze podkręcenie go do przynajmniej 3500mhz nie stanowi żadnego problemu a różnica w wydajności zestawu będzie bardzo duza na tej karcie maja wyniki około 17000 - 19000 pkt w zależności od procesora wiec twój wynik jest bardzo słaby ale to wina procka

Link to post
Share on other sites

@JoHnNy08PL - http://www.benchmark.pl/benchmarki/show ... /offset/20

x2 3ghz robi z 4850 mniej wiecej 10,5-11k (zalezy tez np czy krecony)

e5200 robi na 3ghz 11,5k

e8400 robi mniej wiecej to samo.

4850 nie jest za bardzo spowalniane przez taki proc, wiec nawet athlon spokojnie daje rade i wyniki te same - pamietaj to tylko systetyk, w grach bedzie różnica bo tam sie juz cache liczy.

Choli - sprawdz czy aby pamieci ci nie blokuja juz oc - daj im mniejszy dzielnik i sprawdz.napiecie jeszcze raczej mozesz dac do 1,23np (zobacz jak sie temperatura zachowa) - 60 stopni raczej nie przekraczaj.

Link to post
Share on other sites

Dzielnik miałem ustawiony na 1:1 i pamięci miały taktowanie coś powyżej 760MHz. Próbowałem jeszcze z dzielnikiem 5:6 i pamięci miały taktowanie 876MHz i też było stabilnie ale tak samo nie przechodziły granicy 3,26GHz.

 

Jeszcze mnie zastanawia jedna sprawa bo w CPU-Z pokazuje mi taktowanie 3.00GHz, a niżej przeskakuje mi z mnożnika 6x na 9x ale dłużej pokazuje 6x. W Orthosie natomiast pokazuje takie taktowanie jakie ustawiłem w biosie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...