Skocz do zawartości

Który z topowych wybrać? S5 vs Z2 vs M8


Recommended Posts

Nie, zeby komorka uzywala internetu z pc.

 

Powiem wam ze bateria to jakis zart naladowalem o 16 do 84 proc teraz mam 36 proc. 1.5 godziny i 48 proc baterii? Zastanawiam sie nad powrotem do SGS3 z normalnym ekranem, wolniejszym cpu ale normalnym czasem dzialania

Edytowane przez maciek1o3s
Link to post
Share on other sites

Instrukcja LG "Aby wydłużyć czas pracy baterii, przed pierwszym użyciem tabletu należy ją całkowicie naładować"

 

Nie wiem jak ty to zrobiłeś że w 1,5 godziiny poszło ci 48% jak ja dzisiaj cały dzień przepykałem na niecałych 50% przy normalnym korzystaniu.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

@maciek1os3 - cykl to 0-100%. Czyli jak naladujesz na 100%, zejdziesz do 50% i znow naladujesz do 100% to jest jeden cykl, ale potwierdze to jeszcze bo moglem cos namotac, pisze z telefonu.

 

@bikowalczyk mam iP5 na nowej baterii (zamiennik dobrej jakosci) - ogolem dzien wytrzymuje, do dwoch, ale tez sporo korzystam z niego. Mam co prawda dobrze skonfigurowany telefon, wylaczone niepotrzebne "ficzery", ale niestety nie udalo mi sie pozbyc Facebooka (przyzwyczajenie :D) co tez zzera baterie, ponadto w miejscu zamieszkania mam okropny zasieg i iP sie strasznie "meczy" przez to.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli jak naladujesz na 100%, zejdziesz do 50% i znow naladujesz do 100% to jest jeden cykl

 

nie jest tak

jak naładujesz na 100 i zjedziesz do 40 i znow do 100% to jest to 60% cyklu

nastepne doładowanie 40% dopełania jeden cykl

w baterii jest elektronika ktora tego pilnuje

w IP 1000cykli i wydajnosc ogniwa spada o 20%

 

moj ip5s wytrzymywał około 6h używania (nie licze bezczynnosci lecz realnego uzywania) na jasnosci 50-60% i powylaczane animacje , paralaksy i inne "ulepszacze"

Z2 o wiele lepiej

najlepiej to miał Galaxy S5 i G2 a Flex to była poezja - co 2-3 dni pod ładowarkę przy LTE i Wifi 24h

Link to post
Share on other sites

@up i @2up - odsylam na strone Apple i innych producentow.

 

Tylko nadmienie, ze 1000cykli i spada 20% sprawnosci - BZDURA. I Apple, i uzytkownicy (nawet ja) wiem, ze maks to 400-500 cykli i bateria ma sprawnosc rzedu 60-70%.

Link to post
Share on other sites

Co do definicji cyklu - ja napisalem ZLE i przyznaje sie do tego, dlatego tez odsylam na strone Apple.

Tak sie sklada ze myapple czytam, m.in. stamtad znam definicje cyklu, jak i wiem, ze 1200 cykli i 90% sprawnosci jest nierealne. Jak to glosza internety "pics or didnt happen" ;)

Link to post
Share on other sites

1200 cykli ladujac codziennie (bo kazdy iP mniej-wiecej tyle trzyma) to 1200 dni = ponad 3 lata. W sumie teoretycznie bateria moze tyle wytrzymac i miec te 80-85% sprawnosci, aczkolwiek wydaje mi sie, ze trzeba pedantycznie dbac o baterie (ladowanie malym pradem, w odpowiednich porach itd)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...