Skocz do zawartości

Który z topowych wybrać? S5 vs Z2 vs M8


Recommended Posts

ja już się nadotykałem ejpla na studiach i w pracy.. osobiście nienawidzę tego systemu bo częściej mi się zawieszał przy projektach w 3D niż nawet mój stary komp na windowsie XP.. jedyne co w nich lubię to ajfona, fakt, przynajmniej dla mnie ten system jest bardzo szybki i stabilny (może miałem szczęście?) ale design zewnętrzny samego telefonu przypomina mi zaokrągloną cegiełkę maźniętą lakierem, co nie zmienia faktu, że ich system mobilny mi bardzo odpowiada.

 

ale w takiej cenie jakiej jest sprzedawany? to nieopłacalny zakup tak jak jak w przypadku innych rzeczy od nich

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Piszą o iphonach a pewnie nigdy ich nie używali... Nawet pewnie takiego nie dotkneli. Polaczki cebulaczki

 

A ty niby kto? Amerykanin? Jak nie wiesz kto co miał/ma to po co piszesz takie pierdoły?

 

Są lepsze smartfony od iPhona 5S, a do tego tańsze, taka jest prawda "cebulaku"

Link to post
Share on other sites

@UP

nie amerykanin tylko użytkownik szmelcowatej Motorolli Defy

 

Piszą o iphonach a pewnie nigdy ich nie używali... Nawet pewnie takiego nie dotkneli. Polaczki cebulaczki

 

Witam mój telefon tj. Motorolla Defy zgubił zasięg i nie może znaleść. Myślałem, że to będzie błąd w telefonie. Włożyłem kartę do innego telefonu i wszystko działa. Do tej motorolli włożyłem inną kartę sim i działa. Wie ktoś gdzie może być problem ?

Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Ok dostałem telefon, wszystko fajnie, włączam a tu zonk logo Plusa i brandowany soft z milionem idiotycznych apek od Plusa (kupowałem na Allegro od "Sklepu", dostałem FVAT). Co w tej sytuacji zrobić? Czy mam zwrócić telefon do sprzedawcy? Czy może wgrać samemu czystego softa? Tracę wtedy gwarancję? 

Link to post
Share on other sites

Serio to jest jakaś mega lipa. Kupowałem od sklepu, nie od sieci i dostałem telefon z brandowanym softem, przecież to jakaś kpina. Gdzie można dostać czysty ROM do G3?

 

//edit Ok, każdy polski telefon jest obrandowany przez Plus'a, jeśli chodzi o zrootowanie i wgranie ROM-u to nie będę miał problemu. Mógłby mnie jednak ktoś podlinkować do instrukcji jak odrootować telefon i wgrać brandowego softa? Można go jakoś skopiować jako iż jest on teraz na telefonie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maciek1o3s
Link to post
Share on other sites

Aktualnie jestem na wakacjach i kozystam z galaxy mini wiec nie zabardzo mam mozliwosc poszukania czegos takiego ale na xda na 90% cos takiego powinienes znalezc a co do softu to w googlach poszukaj ale zrob to zanim zainstalujesz ten czysty bo jak nie bedzie to mamy zong :/

@up o uprzedziles mnie :P

 

Edytowane przez Quniz
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że ten drugi link do tego służy. Tej pierwszej metody nigdy nie uzywałem, natomiast kilka razy przywracalem .kdz Nie miałem nigdy G3 w ręku, możliwe że w przypadku twojego telefonu proces wyglada inaczej. Najlepiej będzie jak opiszesz swój problem na forum poświęconym tematyce android ;) Tam z pewnością znajdą się ludzie którzy potrafią do zrobić

Link to post
Share on other sites

Dzieki podzialalo. Powiedzcie mi czy da sie podlaczyc tel do komputera tak aby komorka uzywala internetu z telefonu? Potrzebuje sciagnac pare giga danych a nie moge je sciagnac tylko z androida

 

Czy jest taka mozliwosc bez roota

Edytowane przez maciek1o3s
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...