Skocz do zawartości

Retro wspomnienia, retro problemy, retro dziś.


Gość DANNY_79

Recommended Posts

8 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Czyli jak znajdę swojego C64 lepiej zainwestować w nowy zasilacz niż korzystać z tego mojego ponad dwudziestoletniego?

Koniecznie. Tylko to niestety spory wydatek. Ja swój po prostu złożę. Jak DIY to DIY!

1 godzinę temu, dulu1 napisał:

tak poza tematem, to @cooger, po tych podśmiechujkach tu na forum to wyobrażałem sobie że jesteś starszy

 

...tak ze 30 lat %-)

 

Nie, no do 100tki to ja nie dożyję  :P

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Daje dla potomnych, bo jeszcze rok temu jak szukałem dłuuuuugo na stronach microsoftu, to była strona do aktywowania windowsa XP "przez telefon". Jakiś czas temu zniknęła na amen i ktoś wyczarował taki programik.

 

https://www.tomshardware.com/news/windows-xp-offline-activation

Edytowane przez dulu1
  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

ATX. Zasilanie i format. Wchodzi do zwykłej obudowy ATX. Niestety nie mam zaślepki portów, bo jest nietypowa - dwa COMy z lewej, potem PS/2 i LPT.

Edytowane przez Navier
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Jaki zasilacz do kompa z 1999/2000, ale taki 100% zgodny rocznikowo?

Dwa modele procków p4 wyszło jeszcze w 2000 roku, więc teoretycznie może już mieć wtyczkę p4, chociaż najlepiej żeby jej nie było. Jakie firmy były wtedy uznawane za solidne? Były jakieś konkretne modele polecane? Było coś specyficznego "z kolorkiem" a nie szare? Fortron? Enermax? Enermaxy jeszcze szare, ale już ze złotymi grillami wyszły po 2000 roku? No każda informacja się przyda

Dodam że w grę wchodzi recap

Edytowane przez dulu1
Link to post
Share on other sites

Trzeba by pokopać w testach, ale w PL pierwsze sensowne ATX były Enlighta, później ostro weszły Chiefteki ale to już bardziej okres późniejszego Socket A. 

 

Przejrzyj archiwum pl.comp.pecet bo archiwum grupy mailingowej i newsgrupy benchmarka chyba nie jest publiczne dostępne.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...